בגלל הסגר – המשחק נגד מכבי חיפה היה האחרון בטדי

כמו בכל קבוצת ספורט מקצוענית, גם בהפועל באר שבע קיבלו קשה את ההחלטה על עצירת הכדורגל הישראלי, דבר שיעצור את המומנטום הטוב של יוסי אבוקסיס וחניכיו שבתשעת המשחקים האחרונים בכל המסגרות השיגו 6 ניצחונות, 2 תיקו ורשמו הפסד אחד.

יחד עם זאת, כניסת הסגר לתוקף החל מהלילה ועצירת משחקי הליגה גורמים לכך שהזמן הקרוב יסייע למספר שחקנים משמעותיים לחזור מפציעות, כמו עמית ביטון, גל לוי, אנתוני וארן, מרוואן קבהא וסינטיהו סלליך שהיו אמורים להחמיץ את המשחקים בשבועיים הקרובים. כמו כן גם זוסואה פשקיירה ואלטון אקולטסה שסוחבים פציעות בחודש האחרון יוכלו לנצל את הזמן כעת כדי לטפל בצורה טובה יותר בהחלמתם.

"היינו מוכנים לוותר על הכל כדי שהליגה לא תיעצר", אמר גורם במועדון, "זאת מכה לא פשוטה עבור הקבוצות, השחקנים והאוהדים שצמאים לכדורגל בזמן שהם לא יכולים לתמוך מהיציעים. כדי שהענף הזה לא יקרוס חייבים להחזיר אותו לפעילות כמה שיותר מהר".

דבר נוסף הוא החזרה לאצטדיון טוטו טרנר. האישורים הסופיים לחזרת טוטו טרנר צפויים להתקבל רק בתחילת השבוע, כך שהנדודים המתישים לאצטדיון טדי בירושלים תמו וזה אומר שהמשחק נגד הפועל חדרה, שהיה צפוי להתקיים בשבת הקרובה באצטדיון טדי, יהיה משחק החזרה ולא המשחק המסקרן נגד מכבי תל אביב בגביע. "זה מגדיל את הציפייה שלנו לחזור עוד יותר, גם בלי קהל ביציעים לחזור לטרנר זה דבר מרגש וגדול עבורנו", אמרו שחקנים.