אוכלים ידע בכרמים

"כמה שאני לומד יותר אני מבין שאני יודע פחות" (סוקרטס). משפט זה מסביר את התחושה שיצאתי איתה לאחר ביקור במסעדת כרמים. אתם בוודאי שואלים מה בין מסעדת כרמים ללימודים? לאחר ביקור בכמה מסעדות אני יכולה לומר שבכרמים זה קצת אחרת. מסעדת כרמים מציעה לקהל לקוחותיה חוויה של טעם, מראה, ריח וידע. היא מרעננת ויוצאת דופן, ויש בה אווירה כפרית אותנטית.

מאת: עדי דיין

מסעדת כרמים בניצוחו של השף סהר רפאל ממוקמת בדרך חברון 66 בבאר שבע. המסעדה מפוארת וכוללת גלריה מפנקת, חדרי V.I.P לאירועים ופינות ישיבה פרטיות.
המסעדה פתוחה כל ימות השבוע החל מהשעה 9:00 בבוקר ועד אחרון הלקוחות.
התפריט המוצע במסעדה הוא תפריט של בשרים ודגים, ולצדם רשימת יינות מובחרים. במסעדה יש ארוחת בוקר עשירה, ארוחת צהריים עסקית וארוחת ערב רומנטית.
ea24dd6d-2ed1-4c38-a4f8-53f962594d0f
עם זאת לא שוכחים את הילדים, ובמסעדה יש גם ארוחות ילדים מגוונות וטעימות.
אז איפה הלמידה? במיוחד בשביל זה הוקם פרויקט הנקרא "אוכלים ידע בכרמים". זהו פרויקט שהרצאות מרתקות בשיתוף ד"ר יעל סנה, מכללת ספיר ומסעדת השף כרמים. הפרויקט פתוח לקהל הרחב, ומאפשר גם לאכול ידע בכרמים ולא רק מנות שף משובחות. בראשית הפרויקט מעביר פרופסור אבי בסר הרצאה על הורים, ילדים ומה שביניהם. היה ערב מלא טעם וידע.
a3c503d8-3166-403a-a34e-9db2f1c1ec9e
ביום ראשון הקרוב, 29.11.15, יגיע ד"ר אבנר דינור להרצאה "האם המסורת היהודית היא גזענית?"
וב=6.12.15 יגיע ד"ר יובל צור להרצאה מרתקת על "חידת האושר ותשובות מתחום המחקר של הפסיכולוגיה היהודית".
זוהי רק תחילת הדרך ואל המסעדה יגיעו מגוון מרצים להרצאות מעניינות ומגוונות להעשרת הידע של כולנו. וזה עוד לא הכול, בתמורה לסדרת ההרצאות תעניק מסעדת השף כרמים מלגת לימודים לסטודנט מבאר שבע שייבחר בידי ועדה.
אכלנו… שתינו… השכלנו!
מסעדת כרמים – אוכלים ידע בכרמים…. זוהי בהחלט איכות חיים.