סימיוני: סתיו עזר לי הרבה בישראל, מתגעגע ורוצה להגיע לישראל

סימיוני: סתיו עזר לי הרבה בישראל, מתגעגע ורוצה להגיע לישראל
הפרויקט להבאתו של חלוץ העבר הברזילאי, לאנדרו סימיוני, לישראל על מנת להגיע לאצטדיון טוטו-טרנר תופס תאוצה. סימיוני ששיחק במשך שנתיים בבאר שבע והתחבר בצורה מושלמת לקהל, התראיין אמש בתכנית הספורט של רדיו דרום מהאינטרפול בבאר שבע.
סימיוני אמר: "אני מרגיש טוב ונרגש לשוחח עם חברים בישראל ועם כל האוהדים של הפועל באר שבע. אני חושב שהיה לי חיבור נהדר עם באר שבע כי כשהגעתי המצב לא היה טוב במהלך העונה ואז הבקעתי שערים במשחקים הראשונים והשתפרנו במשחקי הליגה אבל אני לא יכול להסביר את הקשר לאוהדים והחברים שיש לי בישראל. החיבור הפך להיות טבעי ואהבה מהרגע הראשון".
בשיחה עם סתיו אלימלך ששימש כפרשן בתכנית: "סתיו היה האיש שעזר לי הכי הרבה ברגע שהגעתי לישראל. אני ממש מתגעגע אליך ורוצה לחבק אותך ולדבר איתך אחרי ששמעתי מה קרה למשפחה שלך ולבת שלך ואתה לא מבין עד כמה זה כואב לי ואני רוצה להיות שם כדי לחבק אותך ולנשק אותך כי אתה הבן אדם הראשון שעזר לי בישראל ואני לעולם לא אשכח אותך".
על הפרויקט למימון הבאתו: "בן (בודה) אמר לי שזה יהיה נחמד אם אגיע ואשתתף במשחק מסוים ואגיע לאצטדיון החדש ואמרתי שאני מאוד עסוק בברזיל ויש לי עבודה ולימודים אבל אני מאוד רוצה להגיע ולהיפגש שוב עם כולם. אני מקבל כל כך הרבה אהבה מהאנשים ומהמקום הזה".
"אני לא יכול לטייל לבד ברגע הזה של החיים שלי. אני יודע שהאוהדים מנסים לארגן משהו בשבילי אז אנחנו ננסה אבל אני חייב להוציא דרכון כי הדרכון שלי פג תוקף ואני אנסה להגיע ומחכה להזמנה כי אני לא נייד ונמצא בכיסא גלגלים ומקווה להגיע בקרוב".
"אני לא השחקן הכי טוב בעולם ולא הכי טוב ששיחק בישראל. אני רואה את בוזגלו ומליקסון ואני לא יודע איך נוצרה האהבה הזאת בינינו. זה משהו לא יאומן והתקופה הכי טובה בקריירה שלי הייתה בשלוש השנים ששיחקתי בישראל. שאלוהים יברך אתכם", סיכם סימיוני.

האזינו לראיון המלא: