בכר: הסיבוב השני פחות טוב, ביטון: הכניסה של בן חיים לא הייתה בכוונה

בכר: הסיבוב השני פחות טוב, ביטון: הכניסה של בן חיים לא הייתה בכוונה

הפועל באר שבע ערכה את מסיבת העיתונאים לקראת מפגש הליגה הקרוב (שבת, 18:15), באצטדיון טוטו-טרנר נגד הפועל אשקלון. מסיבת העיתונאים הועברה בשידור חי בעמוד הפייסבוק של רדיו דרום.
בצל ההכנות למשחק, בבאר שבע עדיין מתעסקים בפיצוץ המו"מ עם מאור בוזגלו שמסיים את חוזהו ולא צפוי להמשיך. הדובר גיל לבנוני אמר בנושא: ““הוצאנו הודעה בקשר אליו וכבר התייחסנו לנושא. אנחנו בטוחים שהוא יהיה מקצוען עד סוף העונה”.
על משחק העונה אמר המאמן ברק בכר: “שיחקנו לא טוב נגד מכבי ת”א אבל זאת כבר היסטוריה וסיכמנו את ההפסד הזה כבר. עכשיו מחכה לנו משחק לא פחות קשה נגד אשקלון, קבוצה טובה שהתחזקה בצורה משמעותית ואנחנו מתכוננים אליהם”.
WhatsApp Image 2017-02-09 at 10.35.53
על הפציעות: “אנחנו פחות מסתכלים על מי חסר ומי לא ישחק, אנחנו יותר מתרכזים בפן המנטלי לפני כל משחק. יש לנו הרכב מספיק חזק בשביל לנצח כל קבוצה ובשביל לעשות את הדברים נכון. בשיקטאש ממש לא נמצאת בשיקולים שלי לקראת המפגש בליגה. נכון שאחרי שהרגלנו את כולם לסיבוב ראשון מצוין, הסיבוב השני פחות טוב מבחינת תוצאות וזאת עובדה, אבל אנחנו נמצאים במצב מצוין ומסתכלים קדימה”.
בן ביטון דיבר על הפציעה במשחק נגד מכבי ת”א: “מעבר ליריבות הספורטיבית, טל בן חיים ואני חברים. זה לא היה בכוונה והוא התנצל. שמעתי הערות על זמן הטיפול, אבל החתך היה עמוק והצוות הרפואי עשה עבודה טובה. אני לא יודע אם הייתי על המגרש לא היינו סופגים”.
על אשקלון: “אנחנו מתרכזים רק בהפועל אשקלון בשבת, אנחנו מבינים את המשמעות. אחרי שנסיים את זה נתחיל לחשוב על בשיקטאש. אני בטוח שיהיה משחק הרבה יותר קשה מאשר בסיבוב הראשון אשקלון התחזקה, הם קבוצה טובה ואנחנו עושים את ההכנה הכי טובה. איבדנו יותר מדי נקודות”.
על מעבר אפשרי לאירופה בעונה הבאה: “יש לי סוכן שמטפל לי בזה. בשביל להגשים חלומות כאלה חייבים להתרכז בהווה ולתת הכל. אנחנו בעיצומה של העונה ואני רוצה לעזור לקבוצה להשיג את המטרות שלה”.