הערב: ראש הממשלה, בנימין נתניהו, ייפגש עם נשיא ארצות הברית, דונלד טראמפ

הערב (19:00 שעון ישראל) תתקיים היסטוריה כאשר ראש הממשלה, בנימין נתניהו ונשיא ארצות הנבחר, דונלד טראמפ, ייפגשו לראשונה לפגישה דיפולמטית. בישראל ישנה דריכות חיובית בנוגע לפגישה, שכן על פי ההערכות, לנשיא טראמפ דעות שונות על ישראל מקודמו בתפקיד, ברק אובמה.
 
ראש הממשלה שוהה בארצות הברית מתחילת השבוע ועד כה קיים מספר פגישות עם נציגי הממשל האמריקאי. בפגישה צפויים להתמקד השניים בנושאים הבוערים במזרח התיכון. על פי ההערכות, נתניהו יסביר לטראמפ כי אין היתכנות מעשית למהלך "שתי מדינות לשני עמים" ויאמר כי הוא מוכן לנהל מו"מ אבל הפלסטינים מסרבים לכל ויתור. במפלגת הליכוד מצפים שלא יזכיר את המילים 'שתי מדינות' או 'מדינה פלסטינית'.
 
בתכניתנו 'בוקר טוב דרום' שוחחנו הבוקר עם חבר הכנסת מייקל אורן ממפלגת 'כולנו'. ח"כ אורן שימש בעברו כשגריר ישראל בוושינגטון.
להאזנה לראיון המלא:
<iframe width="100%" height="450" scrolling="no" frameborder="no" src="https://w.soundcloud.com/player/?url=https%3A//api.soundcloud.com/tracks/307836125&amp;auto_play=false&amp;hide_related=false&amp;show_comments=true&amp;show_user=true&amp;show_reposts=false&amp;visual=true"></iframe>