צילום: הפועל "מחסני השוק" באר שבע

דאגה בהפועל ב"ש: אנדרה מרטינש עדיין בספק לגמר הגביע מול מכבי חיפה

הקשר הפורטוגלי ייעדר במשחק הליגה בשבת מול בני סכנין. אליניב ברדה רוצה להבטיח את המקום השני לפני גמר הגביע

בהפועל באר שבע ממשיכים את ההכנות לקראת משחק סיום העונה בליגת העל בשבת (20:30) נגד בני סכנין ונראה שמאמן הקבוצה אליניב ברדה נחוש לסיים במקום השני. בעקבות התיקו נגד מכבי ת"א במחזור הקודם, באר שבע תלויה בעצמה וצריכה לנצח את סכנין כדי לעמוד במשימה.

ברדה מבין שעליו לעשות חישובים כמו שעושים במכבי חיפה לקראת גמר הגביע, אבל נוטה לעלות בהרכב הכי חזק שיעמוד לרשותו. רועי גורדנה וחאתם עבד אלחמיד ייעדר בגלל פציעות, ניקיטה רוקאביצה ומריאנו בריירו בגלל הרחקות. גם אנדרה מרטינש ייעדר בגלל מתיחה בירך האחורי והוא בספק גדול ליום שלישי. הפורטוגלי עבר צילום אולטראסאונד ונראה שאין קרע, אך יש שטפי דם. בכל מקרה, פציעה שכזו מאוד מבלבלת ולפי הערכה של גורם בקבוצה מרטינש יהיה בסגל אבל לא יפתח.

במועדון היו רוצים לראות את מיגל ויטור נח נגד סכנין, אבל כרגע ברדה רוצה אותו במרכז ההגנה. רמזי ספורי כבר לא בסכנת הרחקת צהובים מהגמר ועשוי להמשיך בהרכב. הקבוצה תערוך הערב אימון בו יבדקו את השחקנים שהתאמנו בקצב נמוך בגלל רגישות, כאשר לאחר מכן יצאו לחתונה של המגן הימני אור דדיה.

בעניין אחר, הנהלת המועדון וגורמים נוספים שאוהדים את הפועל באר שבע, מנסים לפעול מול ההתאחדות בנוגע לסאגת ישיבת ארגון האוהדים ביציע המזרחי. הפלונטר כרגע נובע בגלל חוסר סנכרון בין ארגון האוהדים האוטלראסאות לבין המועדון, בכל הקשור להחלטה מה-1.5 של ההתאחדות בנוגע להכנסת אביזרי עידוד ליציע המזרחי.

חשוב להדגיש כי הבעיה הגדולה כרגע בנוסף היא שארגון האוהדים ואלפי אוהדים נוספים שרוצים לשבת ביציע המעודד רכשו כרטיס ליציע המזרחי, שם גם ישנה מכירת כרטיסים ליציע כסף.

19.05.2022
'
--:--
--:--
שגיאה בטעינת מדיה: לא ניתן היה לנגן את השידור.