ווילי רוטנשטיינר בקול היציע: "לא קיבלתי הצעה לאמן בב"ש, ברדה מאמן מצוין"

מאמן נבחרת ישראל לשעבר התארח בתכנית "קול היציע" אחרי המשחק של הפועל באר שבע בוינה. ומה דעתו על טיבי?

מאמן נבחרת ישראל לשעבר ווילי רוטנשטיינר צפה בתיקו 0:0 של הפועל באר שבע מול אוסטריה וינה ולאחר מכן התארח בתכנית "קול היציע" ברדיו דרום. "זה היה משחק מעניין מאוד משחק טוב של שתי הקבוצות ואתה יודע אליניב (ברדה) עשה קורס פרו והוא הזמין אותי. מבחינתי הוא מאמן מצויין ועשה חילופים טובים, באר שבע יכלה לנצח אבל תיקו זה גם בסדר מבחינתם". 

מה דעתך על זה שברדה החליט להיות מאמן?

"הוא עשה את הפרו והיה תלמיד מצויין וסיים בהצטיינות. כמובן שהיה את עניין הבריאות ואמרתי לו בבקשה תבדוק שאתה כשיר במאה אחוז ואם אין סיכון אתה תוכל להיות מאמן מעולה".  

אתה עוקב אחרי הכדורגל הישראלי והעלייה של מכבי חיפה לליגת האלופות?

"ראיתי את זה כמובן, מגיע מחמאות לבעלים יעקב שחר ולמאמן ברק בכר. אני חושב שזה מאוד חשוב לכדורגל הישראלי, ראיתי גם את הנבחרת עד 21 וההצלחה של נבחרת הנוער עד 19. זה תוצר של עבודה של הרבה אנשים, כולל ניר לוין לפני שעשה עבודה טובה. אני חייב לבקר שחקן אחד, איתן טיבי, כי בנבחרת הלאומית הוא תמיד עשה טעויות. הוא דומה ליין - הופך להיות טוב משנה לשנה וגם לאיאד אבו עביד ומיגל ויטור מגיע מחמאות על משחק טוב".

האם קיבלת הצעה לאמן את הפועל באר שבע?

"זה לא נכון. אני היום עובד בפיפא וזה יכול להיות שנבחרת לאומית או קבוצה בכירה על הפרק. אם זאת לא תהיה הצעה מצויינת אני אשאר לעשות את מה שאני עושה בפיפא".

איך אתה מסכם את התקופה בישראל?

"מבחינה אישית הייתה לי תקופה מדהימה בישראל ללמוד את התרבות והאנשים, עשיתי הרצאה מיוחדת על ישראל ו-150 איש הגיעו ונהניתי מאוד לעשות את זה. דיברתי על התקופה שלי בישראל ועל החיים, הסגנון, האוכל והתרבות הישראלית".

07.09.2022
'
--:--
--:--
שגיאה בטעינת מדיה: לא ניתן היה לנגן את השידור.