צילום: באדיבות המרכז השיקומי 'עזרה למרפא'

טיפול יחידני וקבוצתי ומכשור מהמתקדמים בעולם: מרכז השיקום של עמותת 'עזרה למרפא' מסייע לתושבי הדרום

מרכז השיקום בשדרות עוזר לכל האוכלוסייה ללא הבדל של דת, גזע ומין ומתקיים מתרומות בלבד. ביום שלישי יתקיים יום התרמה למרכז ברדיו דרום וברדיו 101.5FM

מאת: בתאל אלון

המרכז השיקומי של 'עזרה למרפא' בראשותו של הרב פירר פועל בשדרות ומעניק סיוע פיזי ונפשי לכלל תושבי הדרום, ללא עלות והוא מתקיים כולו מתרומות בלבד. בשלישי הקרוב (26.10) ייערך ברדיו דרום וברדיו 101.5 משדר התרמה עבור המרכז השיקומי.

מעניק עזרה לכולם. צילום: באדיבות המרכז השיקומי 'עזרה למרפא'

מרכז שיקום היום של עמותת 'עזרה למרפא' בראשותו של הרב פירר הוא מהמתקדמים בארץ, והוא מעניק טיפול יחידני וקבוצתי בראייה אינטגרטיבית, תוך שימת דגש על יחסי גוף, נפש, משפחה וקהילה. המרכז כולל בתוכו את כל הסקטורים הדרושים לצורך שיקום: פיזיותרפיה, הידרותרפיה, ריפוי בעיסוק, קלינאות תקשורת, טיפול רגשי ועוד. בנוסף, מעניק המרכז מענה שיקומי בטיפול במחלת ה-ALS, פיברומיאלגיה, פרקינסון ועוד. במרכז ניתן למצוא גם חדר כושר שיקומי ובריכת שחייה.

בצוות המקצועי של המרכז השיקומי של 'עזרא למרפא' ניתן למצוא פיזיותרפיסטים, קלינאי תקשורת, עובדים סוציאליים, מרפאים בדיבור, מאמנים אישיים, ועוד מגוון רחב של אנשי צוות המעניקים שירות ומענה למגוון רחב של בעיות עבור הקהל הרחב. הצוות מצוייד במכשור מהמתקדמים בעולם והוא מעניק פתרון עבור כלל האוכלוסייה הדרומית. בנוסף לכך, המרכז חרט על דגלו את השיקום המלא של מטופליו לכן למטופל אין זמן שהות מוגבל, ושהותו וטיפולו במרכז הם עד למיצוי יכולת השיקום של המטופל ובהתאם להתקדמותו.

הטיפולים מוענקים ללא עלות. צילום: באדיבות המרכז השיקומי 'עזרה למרפא'

כלל הטיפולים למגוון הפתולוגיות נמצאים תחת קורת גג אחת, והטיפולים בו מוענקים לתושבים וללא עלות כלל! המרכז מתקיים כולו מכספי תרומות ושם לעצמו מטרה לעזור לכל אדם ללא הבדל דת, גזע או מין. ביום שלישי הקרוב ייערך ברדיו דרום וברדיו 101.5FM משדר התרמה מיוחד עבור המרכז לשיקום בשדרות. אנו מזמינים אתכם המאזינים שלנו, להצטרף למשדר ולתרום למטרה החשובה.

לאתר העמותה לחצו כאן: https://www.ezra-lemarpe.org

לתרומות לעמותה לחצו כאן: https://www.charidy.com/Togo-ezra

24.10.2021
'
--:--
--:--
שגיאה בטעינת מדיה: לא ניתן היה לנגן את השידור.