שוד אלים בעיר העתיקה בבאר שבע: רעולי פנים שדדו חנות תכשיטים

ארבע שודדים רוקנו את חנות התכשיטים, כפתו את בנו של בעל המקום, שעבד בחנות, והכו אותו באלות. "זאת הפעם השלישית ששודדים אותנו, ממחר אנחנו מתחילים להסתובב עם נשק"

מאת: בתאל אלון 

שוד אלים נוסף התרחש בבאר שבע והפעם בחנות תכשיטים בעיר העתיקה. לדבריו נתנאל סבן, בנו של בעל המקום, מדובר בשוד השלישי שהחנות עוברת. "אח שלי יצא לעשן סיגריה מחוץ לחנות, והגיע רכב שכולו מלא. נכנסו 4 בדואים רעולי פנים לחנות, גנבו כמעט את כל החנות", הוא מספר בכאב.
אחיו הקטן, צבי, אשר נכח בחנות בעת השוד, הותקף במהלכו. לדבריו, השודדים הגיעו לחנות ובזמן שארבעה מהם נכנסו פנימה, שודד נוסף המתין להם ברכב המילוט. "אח שלי הקטן. קשרו אותו, הרביצו לו, איימו עליו עם נשק וסכינים. הרביצו לו מכות רצח כמו שאומרים. קרעו אותו במכות. עכשיו הוא בבית חולים. הם גם חתכו אותו בבטן" הוא מספר לנו.
"הכניסו אותו לתוך החנות, שברו והרסו את הכל" הוא מוסיף. "נכנסו לתוך החדר השני, גנבו את כל הכספות, עקרו אותן מהמקום. לקחו הכל". נתנאל ממשיך בייאוש ואומר "אנחנו מתחילים לקחת את החוק לידיים. ממחר כולנו מחזיקים נשק, נגמר הסיפור. זה כבר שוד שלישי, אנחנו לא יודעים מה לעשות. או שניקח את החוק לידיים או שהמשטרה תעבוד. בינתיים אני לא רואה שהמשטרה תעבוד" הוא חותם.
ממשטרת ישראל נמסר כי נפתחה חקירה בנושא.

מהמשטרה נמסר: "משטרת ישראל פתחה בחקירה בעקבות אירוע שוד מזויין של עסק שאירע אמש ברחוב החלוץ בבאר שבע. עם התקדמות החקירה נעצרו שני חשודים, תושבי תראבין כבני 20, אשר יובאו היום בפני בימ"ש השלום בבאר שבע".

24.10.2021
'
--:--
--:--
שגיאה בטעינת מדיה: לא ניתן היה לנגן את השידור.