צילום: אדיבות מפלגת יש עתיד

ח"כ שפק על חילוקי הדעות בקואליציה סביב הבנייה בהתנחלויות: לא חציית קו אדום ולא מסכנת את יציבות הממשלה

ח"כ נירה שפק מיש עתיד, חברת ועדת הכספים וועדת חוץ וביטחון וחברת קיבוץ כפר עזה, התייחסה הבוקר להקמת שני מרכזי חוסן בעוטף ולצורך להכניס את המרכזים לבסיס התקציב. וגם: חילוקי הדעות בקואליציה על הבנייה בהתנחלויות "חיים שם אזרחים של מדינת ישראל"

בשבוע שעבר אושר תקציב לשני מרכזי חוסן חדשים בנתיבות ובמועצה אזורית מרחבים, בראיון הבוקר מדגישה ח"כ נירה שפק את העבודה שיש עוד לעשות לטובת מרכזי החוסן "צריך להכניס את מרכזי החוסן לבסיס התקציב. כל שנה מחדש מרכזי החוסן מחכים לתקציב לטיפולים. אני מאמינה שבשנה הקרובה אצליח להכניס אותם לבסיס התקציב ולעצור את הסאגה הזאת."

עוד התייחסה שפק לחילוקי הדעות בקואליציה סביב הבנייה בהתנחלויות: "חיים שם אזרחים של מדינת ישראל. אני סומכת על קבלת ההחלטות שנעשית. אנחנו לא מקימים יישובים חדשים. אנחנו שומרים על איזון. וכן יש גם בנייה בהתנחלויות. הבנייה הזו, זה אישורי בנייה שכבר קיימים של הממשלה הקודמת. אנחנו הכרזנו בצורה מאד ברורה שאנחנו נעסוק רק במתן מענה לגידול טבעי." עוד הוסיפה "אני רואה שאנחנו מסיימים את הקדנציה הזו כמו שצריך. ואני אעשה הכל כדי שזה יקרה. יכבדו גם את ההחלטות שלנו".  

25.10.2021
'
--:--
--:--
שגיאה בטעינת מדיה: לא ניתן היה לנגן את השידור.