הותר לפרסום: איגור אולסיק הוא החשוד באונס וחטיפת בת ה-14 באשדוד

על פי החשד אולסיק משך בכוח את הנערה, שנמצאת על הרצף האוטיסטי, הכניס אותה לביתו, ושם ביצע בה את זממו. מעצרו הוארך בשישה ימים

מאת: בתאל אלון

איגור אולסיק בן ה-41 הוא החשוד בעבירות מין חמורות כנגד נערה בת 14 על הרצף האוטיסטי אמש באשדוד. על פי החשד, אולסיק ניגש אמש אל הנערה בעת שהייתה בדרכה חזרה מבית הספר, משל אותה והכניס אותה בכוח אל ביתו. לאחר מכן, נעל את הדלת במפתח, ואנס אותה.

לאחר שסיים לבצע בה את זממו, שחרר אולסיק את הנערה הנסערת לביתה, לא לפני שביקש את מספר הטלפון שלה. עוד ביקש ממנה החשוד שלא תספר לאיש. הנערה שבה אל ביתה כשהיא מפוחדת ומבוהלת, וגוללה את שקרה לה בפני אמה ואחותה.

אמה של הנערה סיפרה הבוקר כי החשוד ניסה לתת לה לשתות אלכוהול ולעשן. "הוא ניסה בכוח לתת לה לשתות, וסגר אותה בחדר" היא אמרה והוסיפה בכאב רב "היא התחילה לצרוח ולבעוט בו ולא הצליחה. הוא גמר לי על הילדה שלי, הוא רמס אותה."

הבוקר נערכה הארכת המעצר של החשוד, בו אמרה השופטת דורית בונדה: "הקטינה מגוללת את סיפור המעשה ומציינת בעדותה מיקומים ותיאורים נוספים החל מתחילתו ועד סופו. מהשלב הראשוני התנגדה ולדבריה החשוד תפס אותה ולקח אותה. היא מספרת כי לאורך כל הדרך עוד בטרם עלו ביקשה ממנו שיעזוב אותה. הוא לא שמעה לפניותיה, הכניס אותה לדירתו ונעל את הדלת ולאחר מכן שלב אחר שלב ביצע בה את המעשים המיוחסים לו. הקטינה מתארת בין היתר כי החדיר את איבר מינו לגופה. היא מתארת שבשלבים האלה היא ביקשה שירד מעליה. סיפרה שדחפה אותו ולדבריה בתום האירוע אמר לה לא לספר וביקש את מספר הטלפון שלה. בעדותו קושר עצמו לאירוע". מעצרו כאמור, הוארך בשישה ימים.

נציג המשטרה הוסיף לתאר בעדותו בבית המשפט: "כל הדרך לביתו היא התנגדה וצעקה. הוא מודה שהוא נעל את הדלת. היא ניצלה שעת כושר וברחה." עו"ד ז'אנה זייצב שמייצגת מטעם הסניגוריה הציבורית את החשוד באונס באשדוד מסרה כי "החשוד מכחיש את החשדות. הוא משתף פעולה עם החוקרים ומסר גרסה להשתלשלות האירועים. אנו ממתינים שהמשטרה תבדוק את גרסתו".

26.10.2021
'
--:--
--:--
שגיאה בטעינת מדיה: לא ניתן היה לנגן את השידור.