צילומים פרטיים

"אני רק רוצה לישון עם הבנות שלי במיטה": מעיין צין ששתי בנותיה נחטפו לעזה בראיון ליורם סוויסה

מעיין, אימן של דפנה ואלה מוחזקות בשבי החמאס בעזה בראיון מצמרר לתוכנית "בחצי היורם"

"ב-7.10 החזיקו את הבנות שלי כבני ערובה בבית בנחל עוז יחד עם אבא שלהן ובת הזוג שלו והבן שלו בן 17 ואילצו את תומר להסתובב בקיבוץ ולקרוא לאנשים לצאת החוצה וכשהם יצאו החוצה ירצחו אותם ואחר כך הם רצחו אותו באכזריות ממש ורואים שהם שיתפו איתם פעולה והבנות שלי היו עדות לזה", סיפרה מעיין צין, "מאז הם ככל הנראה בעזה כי הם לא אפשרו לאף גורם לראות מה מצבן אז אנחנו סומכים על מילה של הדברים האלה שמחזיקים בבנות שלנו הקטנות".

דפנה ואלה. נחטפו לעזה

בסרטון אמרת שאת מוכנה להיכנס לשם ולהיות איתן.

"אני ישנה בלילה עם כדורים וגם הם כבר עובדים פחות טוב וזה קשה. אני באמת רק רוצה להחזיק את הבנות שלי ולהגיד להן שהכל יהיה בסדר".

קיבלת איזה אות או סימן מסוים מהבנות?

"אני מנסה בכל דרך אפשרית ואין שום מידע והם לא נותנים שום מידע. באו כדי להרוס. אין שום מידע, כלום".

כשאת עוצמת עיניים ומנסה לחשוב, מה את רואה?

"אני רק רוצה לישון עם הבנות שלי במיטה. אני רגילה לישון עם אלה מאז שהיא נולדה, אני מוכנה לבקש שוב מדפנה לישון איתי ואני מקווה לשקם את הבנות שלי. אני חולמת על זה שהן משתקמות ואנחנו נצחק מלא ונמשיך לעשות תמונות מטורפות שלנו ואני מחכה לטוב הזה".

מעיין עם הבנות. צילום פרטי

ביקשת לחזור אל הבית שבו היו הזוועות, איך היה הביקור שם?

"קצת מאכזב כי לא נתנו לי להיכנס פנימה כי חשבו שיהיה לי קשה מדי אבל אם הבנות שלי שרדו את הזוועה הזאת אז אני מאמינה שגם אני אשרוד את זה".   

הייתם איתם בקשר כשזה קרה? 

"כתבתי להם וברגע שראיתי בטלוויזיה את ההתרעות כרגיל כתבתי לאבא של הבנות בוואטסאפ והוא ענה לי שהן בממ"ד ואז שאלתי אותו אם אלה בסדר והוא כתב שהיא לא לחוצה והוא הפסיק לענות לי וכתבתי לעוד אנשים וכשהם לא ענו הבנתי שקרה שם משהו והחלטתי שאני מפסיקה לכתוב, אחר כך ראיתי תמונה של דפנה ואלה יושבות בעזה ואלה פצועה ביד ואז סיפרו לי שזה נכון. אני מפצירה בבנימין נתניהו ובנשיא ארה"ב שיחזירו את הבנות שלי ואת כל החטופים לכאן, זה עליהם ולא על אלוהים". 

07.11.2023
'
--:--
--:--
שגיאה בטעינת מדיה: לא ניתן היה לנגן את השידור.