צילום: דור יחזקאלי

"מיה רגב הגיעה במצב בינוני ולא נשקפת סכנה לחייה": מנהל המרכז הרפואי סורוקה בהצהרה ראשונה

ד"ר שלומי קודש על מצבה של החטופה ששוחררה ופונתה לסורוקה: "בהמשך היא תזדקק לטיפול ניתוחי"

מאת: דור יחזקאלי

13 חטופים ישראלים ועוד 4 עובדים שבו לישראל במסגרת הפעימה השנייה של מבצע "דלתות שמיים". אחת השבות היא מיה רגב, תושבת הרצליה שנחטפה מהמסיבה בנובה והיא פונתה לבית חולים סורוקה לקבלת טיפול רפואי.

הבוקר (ראשון) סיפר ד"ר שלומי קודש, מנהל המרכז הרפואי סורוקה על מצבה: "אתמול התקבלה לבית החולים אחת המשוחררות מעזה, היא הגיע במצב בינוני ללא סכנת חיים והיא מטופלת כרגע בבית החולים. בהמשך היא תזדקק לטיפול ניתוחי ומצפים שהיא תחלים בצורה מלאה. אנחנו תומכים כעת בה ובמשפחתה בצורה הנדרשת ביותר במעגלים של הצוות הרב מקצועי שלנו. אני מבקש להודות לצוות הרפואי שנלחמים על חייהם של אזרחי ישראל בכל צורה שהיא וכעת גם באנשים שנחטפו באותו יום. אנחנו מייחלים לשובם של כל החטופים ומקווים שלא יזדקקו לטיפול רפואי".

אילנה גנץ, אחות מפקחת ארצית במשרד הבריאות: "13 אזרחים ישראלים וארבעה אזרחים זרים נקלטו בבתי החולים בפעימה השנייה. המרכז הרפואי סורוקה הוא אחד מששת המרכזים הרפאויים שנערכו מבעוד מועד לאחת המשימות הרגישות והחשובות בעת הזאת בתיאום עם משרד הבריאות ומערכת הביטחון. אנחנו מבקשים לשמור על פרטיותם של השבים ובני משפחותיהם".  

26.11.2023
'
--:--
--:--
שגיאה בטעינת מדיה: לא ניתן היה לנגן את השידור.