צילום: לפי חוק 27א' לזכויות יוצרים

שלושה בני אדם נרצחו ועוד 8 נפצעו בפיגוע ירי בירושלים

שני מחבלים פתחו בירי לכיוון תחנת אוטובוס בירושלים. אחד הנרצחים בפיגוע הוא דיין בבית הדין הרבני באשדוד, הרב אלימלך וסרמן בן ה-73. יהי זכרו ברוך

מאת: אודי דוד בן דוד

פיגוע ירי בירושלים. שני מחבלים פתחו בירי לכיוון תחנת אוטובוס בירושלים כשאיש ביטחון שעבר במקרה באזור פתח בירי וחיסל את המחבלים. כתוצאה מהירי נרצח דיין בבית הדין הרבני באשדוד, הרב אלימלך וסרמן בן ה-73, צעירה בת 24, ואישה נוספת. חובשים ופראמדיקים של מד"א מפנים לבתי החולים שערי צדק והדסה עין כרם 8 פצועים, בהם: 5 במצב קשה, 1 בינוני ו-2 קל.

מהמשטרה נמסר: "הבוקר, בסביבות השעה 07:40, התקבלו דיווחים על ירי שבוצע בצומת גבעת שאול ביציאה מהעיר. שני מחבלים חמושים בכלי נשק הגיעו למקום ברכב וביצעו ירי לעבר אזרחים בתחנת האוטובוס. המחבלים נוטרלו על ידי כוחות הביטחון ואזרח ששהו בסמוך למקום האירוע. כתוצאה מירי המחבלים, ישנם מספר נפגעים בזירה. כוחות גדולים בפיקודו של מפקד מחוז ירושלים ניצב דורון תורג'מן סגרו את זירת הפיגוע והחלו בסריקות לשלילת מעורבים נוספים. בשעה זו מקיים מפקד המחוז הערכת מצב בזירה".

זירת הפיגוע. צילום: איחוד הצלה

משה חן ששון חובש איחוד הצלה שנתקל באירוע והזעיק את כוחות ההצלה מסר: "הייתי עם אופנוע חירום של איחוד הצלה ברמזורים של הכניסה לעיר ושמעתי קולות ירי. עצרתי מיידי לסייע עם הציוד הרפואי של איחוד הצלה והזעקתי את כוחות ההצלה. בסיוע חובשים נוספים הענקנו סיוע למספר נפגעים במצבים שונים. כמו כן צוותי חוסן היחידה לעזרה ראשונה נפשית של איחוד הצלה העניקו סיוע למספר נפגעי חרדה ששמעו את קולות הירי".

אלימלך וסרמן. יהי זכרו ברוך.

30.11.2023
'
--:--
--:--
שגיאה בטעינת מדיה: לא ניתן היה לנגן את השידור.