צילום פרטי

"אני אמורה ללדת במרץ ואני צריכה את התפילות של כולם כדי שהוא יהיה בלידה": מיכל, אשתו של אלכס שחטוף בעזה בראיון

מיכל לובנוב בראיון לתוכנית "דידי לוקאלי": "אני רוצה שהוא יחזור רק בשביל להגיד לו שעברתי את זה"

"אנחנו תושבי אשקלון ואני והבן שלי היינו לבד בבית אבל אלכס עבד במסיבה ברעים והוא היה מנהל הבר", סיפרה מיכל לובנוב, "בהתחלה הוא אמר שהוא שומע ירי של רקטות ואז הוא שמע ירי חי ועד שהשיחה האחרונה שלנו הייתה ב-9 בבוקר שהוא אמר לי שהוא בורח ושהוא יתקשר אליי".

אלכס ומיכל לובנוב. צילום פרטי

הוא סיפר לך איפה הוא מסתתר? 

"הוא לא סיפר לי. בהתחלה הם היו במתחם של המסיבה ואז הוא ברח ליער והתרחק מהאזור של המסיבה. הם היו חמישה בסך הכל וארבעה מהם ניצלו".

איך קיבלתם את האינדיקציה שהוא חטוף?

"במשך 18 יום הוא היה נחשב נעדר ורק אחרי 18 יום הגיעו אליי אנשים צבא ועדכנו אותי שהוא נמצא בעזה בוודאות. הוא הגיע לשם חי ולא היה לנו סרטון או תמונה ולכן זה לקח גם כל כך הרבה זמן".

מתוך החטופים ששוחררו יש מישהו שראה אותו? 

"לא. וזה הכי כואב".

אלכס לובנוב. צילום פרטי

הבן שלכם שואל עליו?

"הוא אמנם קטן ולא מכיל את הסיטואציה כמו שהיא. זה קשה שמילים לא יכולות לתאר את זה אפילו ואני נלחמת ומתמודדת ומקווה ליום הזה שהוא יגיע הביתה רק להגיד לו שעברתי את זה. אני אמורה ללדת במרץ ואני צריכה את התפילות של כל עם ישראל כדי שהוא יהיה בלידה".

ספרי לי קצת עליו.

"אלכס בן אדם מאוד דומיננטי באופי שלו. הוא נורא אוהב טבע והוא אוהב את הים. הוא מאוד אוהב לתרום לסביבה. כשהוא רואה מישהו במצוקה הוא מגיע לעזור לו. אנחנו נשואים עוד מעט שלוש שנים ואני נורא מתגעגעת אליו".

מה את רוצה להגיד לו? 

"אני אוהבת אותך ואנחנו נלחמים עליך. אתה בן אדם חזק ואנחנו נעשה הכל כדי שתחזור ואנחנו אוהבים אותך הכי הרבה בעולם".

31.12.2023
'
--:--
--:--
שגיאה בטעינת מדיה: לא ניתן היה לנגן את השידור.