צילום: באדיבות המשפחה

"אנחנו לא רוצים לראות את הנשים שלנו חוזרות משם עם עגלות ותינוקות של החמאס": בן דודה של שירי ביבס בראיון

ג'ימי מילר בראיון לתוכנית "בוקר טוב דרום": "יש משפחות שלמות שמפורקות ואנחנו צריכים לדאוג שהם ישוחררו כמה שיותר מהר"

"כשאני ממש מתחיל את הבוקר אין לי רגע מנוחה וזה מירוץ שלא נגמר", אמר ג'ימי מילר בן דודה של שירי ביבס שחטופה בשבי החמאס יחד עם ילדיה, "אלה שעות קריטיות שאנחנו אמורים להציל בהם חיים ויש שם אנשים שזה הנשימות האחרונות שלהם וחבל שחברי הקבינט גוזרים את חייהם של 136 אנשים אם יקבלו את ההחלטה הזאת לא לקבל את העסקה. אנחנו יודעים שחלקם לא נמצאים בין החיים אבל השיקולים האלה הם אולי נכונים אבל לא נראה לי שנרצה לוותר על 136 חטופים שנמצאים שם".

משפחת ביבס. צילום: באדיבות המשפחה

מה אתם אומרים?

"אנחנו לא אומרים בכל מחיר אבל צריך למצוא אלטרנטיבה כדי שהם ישוחררו. לרצות את הצד ההוא זה מאוד קשה ולא יכולים לנגן לפי החליל שלו. אנחנו לא רוצים עוד מקרה רון ארד ועוד חיילים שנמצאים שם המון שנים. אנחנו לא רוצים לקבל חיילות עם נשים עם עגלות של תינוקות מהחמאס".

אנחנו גם לא רוצים לקבל עוד 7.10. 

"עם זה אנחנו נלמד להתמודד ונשים את הראש על הכתפיים כמו שצריך ונדאג שיהיו אנשים הרבה יותר עירניים למה שקורה".

כפיר ביבס. ציין יום הולדת שנה בשבי

אות החיים האחרון היה מירדן. סיפרו לאבא שהם נהרגו אבל מבחינת צה"ל הם בחיים.

"אני מאמין שהם בחיים ואנחנו לא עושים את מה שאנחנו עושים כי הם אינם. הם נכס יקר ולא סתם הם עשו את הצילומים האלה ואת הפרומו הזה. אנחנו ראינו את המצב בחדר והם רוצים לשמור עליהם כקלף מיקוח".

אתה רוצה למסור להם משפט?

"השמדת החמאס היא מטרת העל של המדינה וזה יכול להימשך גם בשנה הקרובה אבל החטופים לא ישרדו את המצב בשבי. חצי מהעם הז הולך לעמוד על זה על הרגליים האחוריות כי שחרור החטופים צריך להיות ראשון במעלה".

01.02.2024
'
--:--
--:--
שגיאה בטעינת מדיה: לא ניתן היה לנגן את השידור.