צילום פרטי

"רני קידש את המדים ואת הצבא והוא היה איש של מעשים": מסע רכיבה לזכרו של רני גויאלי ז"ל יתקיים בבאר שבע ומיתר

זיו ציוני, דודו של רני גויאלי ז"ל בראיון לתוכנית "בוקר טוב דרום" על המסע המרגש. כל הפרטים בכתבה

"המשפחה חזקה וטליק אמא שלו היא אישה מאוד חזקה ועם כל העצב הגדול היא מבינה שרני היה עושה את זה שוב פעם בלי לחשוב פעמיים", סיפר זיו ציוני, דוד של רני גוילי, "הוא היה רוכב אופנועי שטח, אז התחלנו להתארגן בצורה מאוד ספונטנית שהחליטו לעשות מסע לזכרו וזה הגיע למימדים מאוד גדולים. החבר'ה שלו מהיס"מ מצטרפים, משטרת התנועה ועוד. זה מסע משולב שמתחיל מחר בבוקר (שישי) בשעה 9:30 מהחנייה של הקונכיה בבאר שבע ועד מיתר. קבוצה שנייה של רוכבי שטח יעשו עוקף מיתר ויגיעו לאותה נקודה. אנחנו זוכים להיענות מאוד גבוהה של כ-400 אנשים".

רני גויאלי. מסע לזכרו

גילית סיפורים חדשים שלא ידעת עליהם?

"כן. ילדים שעשו עליהם חרם והוא תמיד חיפש את החלשים והרים אותם. הוא לא מזמן לקח פרויקט עם בחור שסבל מעודף משקל ולא היו מוכנים לגייס אותו. אחרי הפרויקט הזה הוא ירד 90 ק"ג. ביום שהוא היה אמור להיפגש עם רני הוא היה מתרגש. הוא לא היה מפרסם את הדברים והוא היה עושה את זה בשקט".

מפת מסע הרכיבה לזכרו של רני

זו גם הרוח של המסע הזה עכשיו?

"זה מסע של אחדות. עשרות ומאות אלפים שהתגייסו למילואים בלי לחשוב על המשפחה והילדים ובלי שום דעה פוליטית. כולנו רוצים לחיות פה ורני מאוד קידש את המדים ואת הצבא והיסטוריית ישראל הייתה נר לרגליו וחשוב לנו שאנשים יידעו מי היה רני".

לפרטים נוספים והצטרפות לחצו כאן

08.02.2024
'
--:--
--:--
שגיאה בטעינת מדיה: לא ניתן היה לנגן את השידור.