"השוטרת התנצלה בפניי שהיא לא שמרה לי על הילד אבל מה היא כבר יכלה לעשות?": אמא של אליה ז"ל שנרצח בנובה בראיון מצמרר

בת שבע אילוז בראיון מצמרר לתוכנית "בוקר טוב דרום" על אליה ז"ל בן ה-27 שנרצח במסיבה: "הוא קרא שמע ישראל"

"זה קשוח מאוד ומרגיש כאילו אני מדברת עליו ואני לא יודעת ולא מבינה עדיין מה אני אומרת", אמרה בת שבע אילוז, אמא של אליה שנרצח במסיבה ברעים, "ב-7.10 בשעה 6:30 התחילו אזעקות באשקלון ואליה יצא לבלות הוא בחור צעיר בן 27 והוא די.ג'יי בתחילת דרכו ולא ידעתי שהוא במסיבה. שלחתי לו הודעה והוא שולח לי הודעה 'אני נמצא במסיבה ליד עזה ויש מלא יירוטים ואני עברתי למצב של דריכות ואמרתי לו פשוט תעוף משם' אליה מתחיל לשלוח סרטונים ואני שומעת ברקע צעקות ופאניקה של אנשים סביבו. תוך כדי הם שמעו יריות והוא מעדכן אותי שירו עליהם ועשו תאונה".

בת שבע ואליה ז"ל. צילום פרטי

ומה קרה בהמשך? 

"היו יריות והם ברחו והוא הגיע לחפ"ק של המשטרה ובעצם משעה 7:20 ועד מותו הוא נשאר בחפ"ק. שוטרת בשם ימית לקחה את הטלפון והיא אמרה לי לא לדאוג".

אליה ז"ל. נרצח במסיבה ברעים

היא סיפרה לך מה היה שם? 

"היה התנצלה בפניי על זה שהיא לא שמרה לי על הילד. השוטרים והמאבטחים היו מגן אנושי והם דאגו לביטחונם גם ברמה הנפשית. ימית סיפרה לי שהוא היה בלחץ וחרדה, הוא אסמטי והוא רצה משאף. בשעה 9:10 הוא שולח מיקום. אמר לי שקרא שמע ישראל למקרה ש....".

מה עובר לך בראש? 

"אני בבית לא מבינה את מה שאני מבינה היום. לא הבנתי את גודל האירוע ולא הבנתי שאין אפשרות שאין אפשרות של כניסה חילוץ. שלוש שעות הוא שולח לי מיקום ומשווע לעזרה ואין לי דרך לעזור לו. אני שומעת את הצרורות חזק והוא צורח 'יורים עליי, יורים עליי ואחרי זה דממה'. קיוויתי שהוא בחדר ניתוח ובחדר הלם".

 

08.02.2024
'
--:--
--:--
שגיאה בטעינת מדיה: לא ניתן היה לנגן את השידור.