צילום: דובר צה"ל

"איתי היה איש של מעשים ומנהיגות אמיתית, אנחנו מחכים שיעירו אותנו מחלום הבלהות הזה": אחותו של איתי סייף ז"ל בראיון

שחר, אחותו של איתי סייף ז"ל מירוחם שנהרג בעזה בראיון מצמרר לתוכנית "בוקר טוב דרום": "הלב שלנו שבור"

"חשוב לנו לספר עליו וחשוב לנו שיידעו מי הוא כי יש עוד המון גיבורים וכל אחד מהם הוא מלאך במותו", סיפרה שחר, אחותו של סרן איתי סייף ז"ל בן ה-24 שנפל בעזה, "איתי היה אדם מדהים וילד מתוק, אהוב על כולם, אמנם שקט אבל הייתה בו עוצמה מאוד גדולה בשקט, בעדינות ובשלווה שלו. הוא היה איש של מעשים בלי חארטות והוא שנא הנפצות והיה הדבר האמיתי. הייתה בו מנהיגות אמיתית".

איתי סייף ז"ל. צילום: דובר צה"ל

אמרו לכם דברים שחיזקו אתכם? 

"החיילים שהיו איתו במסלול ובקורס קצינים והם העריצו אותו והיה אבא בשבילם. הם אמרו שכל פעם שהוא היה בסביבה ובשטח הם אמרו 'אבא חזר'. הוא היה דוגמה אישית מאוד גדולה. מה שהוא דרש מהחיילים שלו הוא דרש מעצמו. בעזה הוא לא היה עם טלפון למרות שהוא יכול היה להיות. אם הוא היה נשאר בחיים ומישהו מהחיילים שלו היה נהרג הוא היה לוקח את זה קשה. הלב שלנו מאוד שבור". 

מה שלום אמא? 

"מאוד מאוד קשה כי הוא היה ילד של אמא. התקווה שלי שהיא תצליח להיות חזקה וכולנו ביחד נהיה חזקים כי אין לנו ברירה. אנחנו עוד מחכים שמישהו יעיר אותנו מחלום הבלהות. יש לי שני ילדים והיה לו רוך ועדינות עם הבנות שלי".

מתי בפעם האחרונה דיברתם איתו?

"ילדתי לפני כמעט ארבעה שבועות. קבענו את הברית ליום שבו הוא יהיה והוא זכה להחזיק אותו וזה חוויה שלי שמצד אחד אני מרגישה פספוס גדול מאוד שהוא לא יזכה להכיר אותו ומצד שני הוא זכה להיות בברית ולבת שלי יהיה מאוד קשה. היא כמעט בת 3 והיא מאוד אהבה אותו והייתה קשורה אליו".

29.02.2024
'
--:--
--:--
שגיאה בטעינת מדיה: לא ניתן היה לנגן את השידור.