צילום: אדי ישראל, חשיפה בית ספר לצילום

"במקום להתאחד הוא ירה בתוך הנגמש": תמר קידר מאשימה את איתי סהר בהפסד לתומר גלאם

סערה באשקלון בעקבות תוצאות הבחירות כשאחת המועמדות לראשות העירייה מאשימה את היריב שלה בראיון ל"בוקר טוב דרום". איתי סהר בתגובה: "זה הזמן של תמר לעשות חשבון נפש"

"אני רוצה לקרוא לכל אישה קומי ותתמודדי ואל תפחדי ואל תחששי", אמרה עו"ד תמר קידר על הבחירות באשקלון, "עשיתי היסטוריה ואני לא חושבת שאפילו מועמד למועצה ניגש עם תקציב של עשרות אלפי שקלים בודדים ולא היו לי נציגים שישבו וחילקו פתקים ולא היה שלט אחד".

תמר קידר. צילום: אדי ישראל, חשיפה בית ספר לצילום

למה חשבת שתזכי? 

"כי העבודה והעשייה הציבורית שלי דיברה. קיבלתי בערך 13% מכמות המצביעים וזה לא היה כוחות מול תומר גלאם. האסטרטגיה הייתה לשלב כוחות בדרך אחרת ולא שיתפו איתי פעולה וירו בנגמש". 

איתי סהר ירה בנגמש?

"כן. הוא ירה בנגמש. המטרה הייתה ששנינו נפעל כדי שנוריד אותו וזאת הייתה הטעות האסטרטגית מהצד השני. ידעתי שאפשר לנצח אבל לא היה שיתוף פעולה מהצד השני".

אז למה רצת? 

"יש אמירה מאוד ערכית וחשובה שאישה תרוץ לראשות העיר".

איתי סהר מסר בתגובה: "אני חושב שהזמן של תמר לחשבון נפש ולאחריות. הנתונים היו ידועים לה והוצע לה כל מה שאפשר וסביר בנסיבות העניין, כדי לייצר שיתוף פעולה שייתכן ויכול היה להביא גם לשינוי בתוצאות. אנחנו מסתכלים קדימה להמשך עבודה עבור העיר שלנו והציבור ששלח אותנו במספרים גדולים להמשך עשייה ציבורית. ציבור שנתן בנו אמון במספרים חסרי תקדים. לא נעשה דבר נגד תמר בקמפיין שלנו, מלבד ציון העובדה שהיא לא הייתה במועצה לפני כן ושהניסיון הזה הכרחי ובדרך הפעולה שלה כעת היא מוכיחה זאת. אנחנו מקווים לשיתוף פעולה פורה כבר בטווח זמן מידי, עם כל מי שהעיר הזאת חשובה לו, כיוון שהעבודה רבה ושיתופי פעולה יהיו הכרחיים. בהצלחה לכולם".

29.02.2024
'
--:--
--:--
שגיאה בטעינת מדיה: לא ניתן היה לנגן את השידור.