צילום: פרטי

"הניצחון האמיתי היה להוציא את אבא שלי מהעצבות בבית": יוסי ריבלין ששני אחיו נרצחו בנובה בראיון ל"קול היציע"

יוסי, אוהד הפועל ב"ש שהגיע למשחק בטרנר מול בית"ר ירושלים עם אביו בראיון: "אבא שלי הוא גיבור ומעורר השראה בשבילי"

"עברנו טרגדיה מאוד קשה במשפחה על ארבעה אחים שעבדו בצוות ההקמה של האירוע ושניים נרצחו ושניים חזרו", סיפר יוסי, "האח הגדול יותר הוא אביעד שהיה בן 23 שהיה חייל ביחידה הטכנולוגית היבשתית שיצא לשחרור קטן מהצבא לכמה ימים. ילד שמאוד אהב את החיים ואהב לשמוח ואח שלי גיגי בן ה-18 והוא אהב את החיים, לשמוח וליהנות כמה שיותר. במקרה זה יום ההולדת של אחי גיגי שהיה אמור לחגוג יום הולדת 19".

אביעד וגיגי ריבלין ז"ל. יהי זכרם ברוך

איך הגעת למשחק? 

"לפני כמה ימים אמרתי לאבא שלי שאני רוצה לבוא ולשחרר אותו מהסיטואציה ואני רוצה להביא אותו למשחק. הגעתי לטלפון של גדעון אסולין שעזר לי כאילו שאני הבן שלו והוא פשוט מלאך. כיף לראות שיש אנשים עם ערכים כל כך גדולים. מבחינתי היה פה ניצחון של 0:4 או 0:5".

איך נוצר החיבור עם הפועל ב"ש?

"תמיד במהלך השנים הפועל ב"ש גרמה לנו לאושר. אני התחלתי את השריטה של הפועל בבית ופעם אחת הספיק ולאט לאט הדבקתי את אבא בחיידק ועוד כמה מהאחים וממש שמח שניתנה לי הזכות לשמח את אבא ואני יודע כמה זה משמח אותו הדבר הזה".

יש מחשבה להנציח את האחים?

"לקום בבוקר זה אתגר קיומו ואז אתה מתחיל לאסוף את עצמך כי אני מסתכל על ארבעת הילדים שלי ויש לי בבית שמש בית כנסת וקהילה מאוד עוטפת ומחבקת ולקחתי את המקום לשפץ אותו לעילוי נשמתם. בתוך אסון כזה אנחנו חלק קטן מפאזל גדול. כשאמרתי לו אם הוא רוצה לבוא ראיתי את האור שלו בעיניים". 

04.03.2024
'
--:--
--:--
שגיאה בטעינת מדיה: לא ניתן היה לנגן את השידור.