צילום: דוברות המשטרה

צפו בתקרית הירי בנגב: תושב מיתר בן 72 נעצר בחשד שירה לעבר כלי רכב מסחרי

הגבר שהחזיק נשק ברישיון ירה סמוך לנאות חובב. לא היו נפגעים

מאת: דור יחזקאלי

אירוע חריג בכביש 40 בסמוך לרמת חובב: ירי בוצע היום (ד') לעבר רכב מסחרית באחד מהכבישים המרכזיים והמוכרים, שבו חולפים רכבים רבים ביום יום. מדובר באירוע קשה שמגיע בתקופה מתוחה במיוחד במדינה, כשברקע אזרחים רבים אשר חוששים לחייהם מחשש לפגיעה בהם.

צילום: דוברות המשטרה

על פי התיעוד שרץ ברשתות, ניתן לראות רכב פרטי אשר חולף על פני מסחרית בכבישי הדרום. במהלך העקיפה שבוצעה על ידי נהג הרכב שנראה כי ישב לבד ברכבו, הוא הפנה לעבר המסחרית דבר הנראה כמו אקדח, תוך שנשמע רעש ירי ברקע. לאחר מכן, ממשיך נהג הרכב ממשיך במסלול נסיעתו.
יש לציין כי בזמן האירוע, רכבים רבים חלפו במקום.

על פי תיעוד נוסף שהגיע למערכת רדיו דרום, הרכב שמשמש לשילוח מזון עבור אחת מחברות המזון הגדולות בארץ נפגע מהירי ולפחות כדור אחד פגע סנטימטרים לא רבים מהמקום שבו יושב הנהג. אין נפגעים באירוע.

משטרת ישראל הודיעה כי כוחות מתחנת שגב שלום ודימונה פעלו בצורה מיידית לאחר קבלת הדיווח על המקרה, על מנת לסרוק את השטח ולאתר באמצעות אמצעים טכנולוגיים מתקדמים את הרכב ממנו בוצע הירי.

בסופן של סריקות נרחבות, תושב היישוב מיתר בן 72 אשר החזיק אקדח ברישיון, נעצר בחשד למעורבות באירוע בסמוך למפעל רותם בכביש 25. החשוד נלקח לחקירה בתחנת שגב שלום של מרחב נגב.

06.03.2024
'
--:--
--:--
שגיאה בטעינת מדיה: לא ניתן היה לנגן את השידור.