צילום: באדיבות המשפחה

גדי מוזס מציין יום הולדת 80 בשבי החמאס: הנכדים הכינו לו סרטון מרגש

גיא, שני, ארז,יובל, סיון, חגי, רוני, נעם, יפתח ואופיר מאחלים לסבא היקר מניר עוז שיחזור הביתה במהרה. צפו

יום הולדת 80 בשבי חמאס: היום (שלישי) מציין החטוף גדי מוזס יום הולדת 80 בשבי חמאס. הוא אחד החטופים המבוגרים שמחכים כבר יותר מ־150 ימים לחזור הביתה למשפחתם.

גדי מוזס מניר עוז הוא אבא לשלושה ילדים וסב לעשרה נכדים, ובמשך 19 שנה היה בן זוגה של אפרת כץ ז"ל, שנרצחה בידי המחבלים. בתה של אפרת, דורון כץ־אשר, ושתי בנותיה, אביב ורז, נחטפו לעזה ושוחררו במסגרת עסקת החטופים הראשונה.

גדי מוזס. יום הולדת 80

גדי הוא כמו סבא גם עבור נכדיה של אפרת וגם במשפחתה מחכים שישוב. ב־7 באוקטובר נחטפה גם אשתו לשעבר מרגלית, וגם היא שוחררה.

מוזס הוא אגרונום במקצועו, ורבים מחקלאי הדרום גדלו על ברכיו. הוא מומחה מוערך בתחומו בארץ ובעולם, ולפני כמה שנים אף הקים עם חבריו מניר עוז יקב שבו ייצרו יין לצריכה עצמית. גדעון פאוקר, היינן וחבר טוב של גדי, נרצח, ויורם מצגר, חבר נוסף של גדי, נחטף גם הוא.

יאיר מוזס בנו של גדי: "אני רוצה לבקש ממנו שיחזיק מעמד, אנחנו יודעים כמה בוודאי קשה לו פיזית ונפשית, לא נוותר ולא נשקוט עד שהוא וכל החטופים יחזרו הבית בשלום. אנחנו רק צריכים שהוא יחזיק מעמד בחיים, ואנחנו נעשה ונדאג שיחזור אלינו. זו משימה לאומית ממדרגה ראשונה וצריך שכולם יהיו שותפים להבנה שזו המשימה הכי חשובה ודחופה שיש. עכשיו הזמן להחזיר את החטופים והנרצחים הביתה, אחרת נחזיר ארונות".

12.03.2024
'
--:--
--:--
שגיאה בטעינת מדיה: לא ניתן היה לנגן את השידור.