צילום: בן בודה

הערב החל מהשעה 18:00 ברדיו דרום: הפועל ב"ש נגד מכבי נתניה בחצי גמר גביע המדינה

האדומים ינסו לחזור למעמד הגמר בפעם השלישית בחמש השנים האחרונות. המאמן, אליניב ברדה על ההפסד בחיפה: "לפעמים כשאתה מקבל סטירה אתה גם מתעורר"

מאת: איציק כלפי

מאז שנת 2020, הפועל באר שבע זוכה בגביע בכל שנה זוגית וכדי לנסות לשמור על הסטטיסטיקה הזאת היא תצטרך לעבור הערב (רביעי) את מכבי נתניה במסגרת חצי הגמר שיתקיים בבלומפילד. כ-12,000 אוהדים ילוו את האדומים ויתנו להם רוח גבית כדי לעבור שלב. ערב השידורים המיוחד של רדיו דרום יחל בשעה 18:00.

אליניב ברדה. צילום: בן בודה

המאמן, אליניב ברדה אמר לקראת המשחק: "ההפסד למכבי חיפה היה מאוד כואב וצורם אבל לפעמים כשאתה מקבל סטירה אתה גם מתעורר. נתניה בתקופה טובה מאוד ואנחנו צריכים להיות הכי טובים שאנחנו יכולים כדי לעבור לשלב הבא. אנחנו צריכים להיות מפוקסים".

הקפטן, מיגל ויטור הוסיף: "זה משחק מכריע וזאת הזדמנות טובה בשבילנו לקחת תואר העונה ואנחנו יודעים שתהיה לנו תמיכה מהאוהדים שלנו ואנחנו מקווים שנוכל לעבור לגמר. זה לא אידיאלי להפסיד כמו מול מכבי חיפה אבל בכדורגל תמיד יש את המשחק הבא כדי לתקן". 

איתן טיבי. צילום: הפועל "ויקטורי" באר שבע

מידע חשוב לאוהדים:

קופות הכרטיסים יפתחו החל מהשעה 17:30 לרכישת כרטיסים.
שימו לב: יציעים 4,5 + 10,11 הינם ללא הושבה ולסימון בלבד. כן כן ביציעים אלו יתבצעו בדיקות עם מגנומטר בכניסה. בכל שאר היציעים - יש לשבת לפי המיקום בכרטיס.
פתיחת שערים: החל מהשעה 18:15 ואתם מתבקשים להקדים את הגעתכם לאצטדיון על מנת למנוע דוחק בכניסות.

חל איסור על הכנסת בקבוקים, הכנסת אלכוהול, שתייה בפחיות, בבקבוקי פלסטיק ובבקבוקי זכוכית לאצטדיון. העישון מותר במקומות המיועדים לכך בלבד. עמדות צילום ואיפור יהיו מפוזרות סביב האיצטדיון. סמוך לקופות בשערים 4-5 תעמוד חנות מוצרי נבחרת ישראל לרשות קהל האוהדים.

רכבת ישראל:
בסיום משחק הכדורגל בין קבוצות מכבי נתניה והפועל באר שבע, באצטדיון "בלומפילד" תופעל רכבת מיוחדת בתחנת תל אביב סבידור לכיוון דרום אשר תעצור בקרית גת וב"ש, ותופעל בשיטת מלא וסע בהתאם לשעת סיום המשחק.

רכבת קלה: הרכבת תיתן מענה לפני וגם לאחר המשחק. אוהדים אשר מעוניינת להמשיך עם רכבת ישראל לאחר המשחק – צריכים להגיע לתחנת ת"א סבידור ארלוזורוב.

לטובת פיזור נכון של הקהל בסיום המשחק – ההמלצה היא כי ההאוהדים יגיעו רגלית גם לתחנות ארליך/שלמה על מנת למנוע צפיפות יתר בתחנת בלומפילד.

ברכבת הקלה יש לתקף בטרם העלייה לקרון! (לא יתאפשר תיקוף בתוך הרכבת!). מומלץ מאוד להוריד ישומונים ולחסוך קנסות והמתנה בטרם העלייה לרכבת.

חניונים וסגירת רחובות:
רחובות אמץ, שארית ישראל והתחייה בין שלבים לתקומה יהיו סגורים ורכבים שיחנו שם יגררו.

חניונים עבור הקהל הרחב: האחים עופר, חצרות יפו, חניון מרכזים, סנטרל פארק, חניון המכללה, עץ הדעת, המכללה האקדמית, חניון אבולעפיה. משטרת ישראל תטיל קנסות על רכבים שלא יחנו כחוק ביום המשחק.

24.04.2024
'
--:--
--:--
שגיאה בטעינת מדיה: לא ניתן היה לנגן את השידור.