צילום: בן בודה

קיליונס: אחרי דרמה אדירה ושער בדקה ה-120, הפועל ב"ש עלתה לגמר הגביע

וואו! איזה משחק קיבלנו בחצי גמר הגביע: לופס ואימראן עומאר הפכו יתרון של אזולאי, אבל פלקושצ'קו השווה בפנדל ושלח את חצי הגמר להארכה. בדקה ה-120 דיינר קיניונס כבש שער נהדר והכריע את מכבי נתניה

הפועל באר שבע הגיעה כבר פעמיים בארבע השנים האחרונות לגמר גביע המדינה והיא מחפשת לעשות זאת בפעם השלישית כשהיא מתמודדת בחצי הגמר באצטדיון בלומפילד מול מכבי נתניה.

המאמן אליניב ברדה שספג ביקורות רבות בעקבות התבוסה למכבי חיפה בליגה פתח עם מיגל ויטור ורועי גורדנה שחזרו ל-11. גם אופיר מרציאנו חזר לשער וארתור שושנאצ'ב פתח בחוד.

בדקה ה-15 באחת ההתקפות הראשונות שלה מכבי נתניה עלתה ליתרון. איבוד כדור במרכז המגרש הביא את נתניה להתקפה שבסיומה הכדור הגיע לכארם ג'אבר שהגביה לראש של איתן אזולאי שנגח פנימה ולא השאיר לאופיר מרציאנו שום סיכוי. 0:1 לצהובים.

עשר דקות מאוחר יותר באר שבע חשבה שהיא השוותה אבל השופט פסל את השער של ארתור שושנאצ'ב בטענה לעבירה של מיגל ויטור שהוריד לו את הכדור עם הראש. בדקה ה-44 נגיחה נהדרת של עדן שמיר נהדפה בקושי על ידי עומר ניראון.

הלדר לופס חוגג. צילום: בן בודה

אימראן עומאר שנכנס כמחליף שינה את המשחק ולאחר ששתי בעיטות שלו לא נכנסו, כדור שהביא לערבוביה ברחבה מצא את הלדר לופס שנגח מקרוב פנימה והכניע את עומר ניראון. 1:1 בבלומפילד.

בדקה ה-89 הגיע המהפך משיתוף פעולה של שני המחליפים ששינו את המשחק. דיינר קיניונס עם מהלך נהדר באגף ימין, העביר למרכז הרחבה ואימראן עומאר בעט עם כל הלב כדור שעוד פגע בעומר ניראון ונכנס. 1:2 באר שבע.

בדקה ה-89 מכבי נתניה קיבלה פנדל לאחר משיכה בחולצה של עדן שמיר ברחבה. מקסים פלקושצ'נקו הכניע את אופיר מרציאנו וקבע 2:2 בחצי הגמר.

כשכבר היה נראה שהמשחק הזה הולך לפנדלים הגיעה ההזדמנות האחרונה של המשחק בדקה ה-120. גם אופיר מרציאנו עלה לקרן של באר שבע, הכדור נהדף לדיינר קיניונס שבעט מכל הלב פנימה והעלה את הפועל באר שבע לגמר גביע המדינה.

24.04.2024
'
--:--
--:--
שגיאה בטעינת מדיה: לא ניתן היה לנגן את השידור.