צילום פרטי

כבוד ענק: לינוי ויזמן מאופקים תקבל את אות מחנכת השנה

מועצת ארגוני הילדים והנוער בחרה בויזמן ונימקה: "לינוי היא מסורה ומעל הכול מעוררת השראה בעבור מחנכים ומחנכות אחרים"

מאת: דביר ידעי

כבוד גדול: לינוי ויזמן מאופקים, רכזת נוער מרחב נגב ואחראית ארצית של נאמני חירום של נוער מד"א, נבחרה לקבל את אות מחנכת השנה לשנת 2024 מטעם מועצת ארגוני הילדים והנוער.

לינוי ויזמן. כבוד גדול

הבחירה בלינוי ויזמן נעשתה מתוך למעלה מ-3000 מחנכות ומחנכים בישראל, ומשקפת את רצונה של ועדת הבחירה לחזקה בעשייתה החינוכית ברשות, ומתוך הכרה בייחודיות הפעולות אותן ביצעה לחיזוק בני הנוער והילדים בקהילה.

"פעילותה של לינוי ויזמן ראויה להוקרה ולהערכה בהיותה מעמיקה, מסורה ומעל הכול מעוררת השראה בעבור מחנכות ומחנכים אחרים המתמודדים יום יום עם משימת החינוך הבלתי פורמלי בשטח, בעיקר בימים אלה שבהם נרתמו ארגוני הנוער לכל משימה אליה נקראו והיוו דוגמה ומופת לאחריות ולמנהיגות", כתבו יו"ר ועדת הבחירה, השופט (בדימוס) שלמה שוהם, ומנכ"ל מועצת ארגוני הילדים והנוער, שלומי קסטרו, לראש עיריית אופקים, איציק דנינו, במכתב בו בישרו לו על הבחירה בלינוי. "כמי שמוביל את הרשות, אנו תקווה שבשורה זו מעניקה לך רוח גבית להמשיך ולהשקיע את המשאבים בעשייה של ארגוני החינוך הבלתי פורמלי ברשותך, וחיזוק התשתיות שיאפשרו ללינוי ויזמן ומחנכים ומחנכות נוספים כמוה לעשות בעבור הילדים ובני הנוער ברשות, ויחד להוביל את החברה בישראל".

ועדת הבחירה של מחנכי השנה הורכבה מנציגים של מרכז השלטון האזורי, נציגות החברה למתנ"סים, נציגות איגוד מנהלי מחלקות הנוער ונציגות מנכ"לי ארגוני הנוער, והתכנסותה נעשתה כחלק מפעילות מועצת ארגוני הילדים והנוער הפועלת לקידום פעילותם של ארגוני הנוער ולקידום החינוך הערכי הבלתי פורמלי בישראל.

02.05.2024
'
--:--
--:--
שגיאה בטעינת מדיה: לא ניתן היה לנגן את השידור.