צילום: משטרת ישראל

מפקד מחוז דרום במשטרה התייחס לאירועי סורוקה: "מדובר באירוע חמור ביותר שבו נחצו קווים אדומים"

ניצב פרץ עמר בתדרוך לשוטרים בעקבות האירועים האלימים בסורוקה: "אנחנו מצפים שמעצרם יוארך כדי להשלים את החקירה"

מפקד מחוז דרום במשטרה, ניצב פרץ עמר, קיים היום הערכת מצב מיוחדת בעקבות אירוע הקטטה אמש בבית חולים סורוקה ואמר: "זה אירוע חמור המהווה חציית קווים ואנו נמצה את הדין עם כלל החשודים שהיו מעורבים בקטטה ההמונית אתמול בבית החולים סורוקה. מאז אתמול בערב פעלו לוחמי ושוטרי משטרת ישראל להביא למעצרם של כלל המעורבים והיום ביקשה המשטרה להאריך את מעצרם".

"סכסוך בין שני פלגים מהפזורה הבדואית התפתח לכדי קטטה המונית, בעת שאלה נפגשו באקראי בבית החולים סורוקה. מיד עם קבלת הדיווח הוזרמו למקום כוחות גדולים של לוחמי יס״מ, יחידת האופנועים של המחוז הדרומי וחוקרי זירה, בפיקוד מפקד תחנת באר שבע נצ״מ טירן יהוד".

"עם סיום פעילות המשטרה, נעצרו 22 חשודים אשר הועברו לחקירה והיום ביקשה המשטרה להאריך את מעצרם. במהלך הפעילות נתפסה במקום סכין ומוצגים נוספים. בשעות אלה מתקיימים הדיונים בבקשות להארכת המעצר של כלל החשודים".

"אנו נמשיך בפעילות משותפת עם ראשי הערים והמועצות בדרום להשבת תחושת הביטחון. תהליכי עבודה סדורים לצד נוכחות משטרתית אינטנסיבית וקהילה מונעת פשיעה יביאו לשינוי. ציין מפקד המחוז, ניצב פרץ, הערב בשיחתו עם השוטרים והלוחמים".

15.11.2021
'
--:--
--:--
שגיאה בטעינת מדיה: לא ניתן היה לנגן את השידור.