למען תושבי העוטף: הפועל ב"ש, נבחרת הוותיקים וכוכבי אשכול ייפגשו על המגרש

הערב ב-18:00 יתקיים משחק ראווה באצטדיון טרנר שמוקדש כולו לעוטף. אביתר אילוז ואמיר טמסוט בראיון לתוכנית "המגזין"

הערב ב-18:00 יתקיים משחק ראווה שכולו יהיה למען תושבי העוטף, כשהפועל באר שבע בכדורסל, נבחרת הוותיקים של ישראל, קבוצת הפועל אשכול וכוכבי הרשת יגיעו להיפגש באצטדיון טרנר שכולו מוקדש לתושבי העוטף.

"רצינו לקחת את אצטדיון טרנר ולעשות משחק ותיקים", סיפר מנהל הפועל באר שבע, אביתר אילוז, "היינו בטורנירים ברחבי הארץ ואחת הקבוצות שנפגשנו איתה זה הפועל אשכול ומגיע להם אחרי כל מה שהם עברו במיוחד 10 חבר'ה הם בכיתת הכוננות של היישוב ועברו את כל הזוועות".

גם שחקני עבר יגיעו להשתתף.

"לירן שטראובר, דדי בן דיין, משה סיני, פיני בלילי, יוסי בניון, גילי ורמוט וכולם נענו מיידית ותוך שנייה שלחנו לשחקנים רבים את ההודעה ויגיעו כוכבי טיקטוק ויוטיוב".

אמיר, ספר לנו על הפועל אשכול. 

"היוזמה הזאת היא בכורה מאוד ואנחנו מתרגשים לפגוש את כוכבי נבחרת ישראל וכוכבי הרשת. הפועל אשכול ותיקים נולדה אחרי ה-7.10. קהילת אשכול ספגה את הטרגדיה הגדולה ביותר ואנחנו נעים בין עצב לשמחה ובין ייאוש לשמחה והתקווה הגדולה שהחטופים ישובו אלינו במהרה".  

לסיכום אביתר אילוז גם התייחס להפסד של קבוצתו אתמול מול מכבי חיפה. "אנחנו מאוכזבים מאוד שסיימנו ככה משחק אחרון בבית אבל גם אחרי ההפסד אתמול הבטחנו עונה 11 באירופה ויש לנו את גמר הגביע בעוד 9 ימים והמשחק הזה כבר מאחורינו", אמר אילוז, "אני מקווה שזה לא ישפיע על גמר הגביע כי זאת אווירה אחרת לגמרי ומשחק אחר לגמרי ואני מקווה שנשמח את כל העיר וכל מי שיגיע לבלומפילד".

22.05.2024
'
--:--
--:--
שגיאה בטעינת מדיה: לא ניתן היה לנגן את השידור.