"ביקש מילדים בני 5-7 שייגעו באיבר המין שלו": כתב אישום נגד תושב רהט

הפרקליטות הגישה כתב אישום נגד עיד אבו זאיד (26) בגין מעשים מגונים בילדים קטנים במקום ציבורי

מאת: דביר ידעי

פרקליטות המדינה הגישה לאחרונה לבית המשפט המחוזי בבאר שבע כתב אישום נגד עיד אבו זאיד (26) מרהט לאחר שביצע מעשים מגונים בשלושה קטינים בגילאי 5-7.

מכתב האישום שהגישה עו"ד הדס עמר מפרקליטות מחוז דרום עולה כי לפני כחודש, בשעות הצהריים שהו שתי קטינות (6,7) יחד עם קטין נוסף (5) במקום ציבורי. אז הגיע אבו זאיד עם רכבו למקום והחל לשוחח עם הקטינים, כשהוא מציג את עצמו בכזב בשם "מוחמד אלעמור".

תוך כדי שיחה עם הקטינים הפשיל אבו זיאד את מכנסיו ותחתוניו, חשף בפני הקטינים את איבר מינו ולבקשתו נתנה לו הקטינה בת השבע נשיקה על לחיו. בסמוך לכך, ביקש אבו זיאד מהקטינה שתיגע באיבר מינו ובתמורה ייתן לה שקל אך היא סירבה. לאחר שאבו זיאד הגיע לסיפוק מיני בפני הקטינים עזב את המקום.

בבקשת המעצר עד תום ההליכים שהוגשה במקביל ציינה עו"ד עמר: "הנאשם ביצע עבירות מין בקטינים רכים בשנים, אשר היו במקום ציבורי. הנאשם ניצל את חוסר האונים של הקטינים, בכך שלא היו נתונים בהשגחת מבוגר באותה העת, על מנת לספק את יצריו, מבלי להתחשב בנזקים העלולים להיגרם להם. המשיב אף השתמש בתחבולות כגון הצעת שקל למתלוננת, על מנת לגרום לה לגעת באיבר מינו. במעשיו אלה, הוכיח הנאשם כי נשקפת ממנו מסוכנות רבה".

27.05.2024
'
--:--
--:--
שגיאה בטעינת מדיה: לא ניתן היה לנגן את השידור.