צילום: דוברות ברזילי

כבוד: אות מפעל חיים הוענק לפרופ' חזי לוי, מנכ"ל בית חולים ברזילי

הפרס הוענק על דוגמה ומופת למקצועיות, לחדשנות ולמסירות לחולים. פרופ' לוי הגיב: "אני מקדיש את הפרס הזה למשפחתי ולצוות המסור של המרכז הרפואי ברזילי"

מאת: אודי דוד בן דוד

אות מפעל חיים לשנת 2023 הוענק לפרופ' חזי לוי, מנכ"ל המרכז הרפואי ברזילי. הפרס הוענק לפרופ' חזי לוי על תרומתו רבת השנים למערכת הבריאות הישראלית, לחברה ולשיפור איכות חיי אדם.

חזי לוי עם משפחתו. צילום: דוברות ברזילי

פרופ' לוי ידוע ברחבי הארץ בזכות פעילותו הנמרצת לקידום יוזמות פורצות דרך בתחום הרפואה, ובהנגשת שירותים רפואיים איכותיים לציבור הרחב. תחת הנהגתו, המרכז הרפואי ברזילי הפך למרכז רפואי מוביל, הן מבחינה מקצועית והן מבחינה טכנולוגית.

פרופ' חזי לוי, מומחה בכירורגיה כללית , בעבר כיהן כמנכ״ל משרד הבריאות. קודם לכן שירת בצה״ל כקצין רפואה ראשי בדרגת תת-אלוף. הוא בעל ניסיון רב שנים בניהול מערכות בריאות, יזם וחלוץ בתחום הרפואה הדיגיטלית, פעיל לקידום שוויון בבריאות.

לדברי ועדת הפרס: "פרופ' חזי לוי הוא מנהיג יוצא דופן שהשפיע רבות על מערכת הבריאות הישראלית. הוא דוגמה ומופת למקצועיות, לחדשנות ולמסירות לחולים. אנו גאים להעניק לו את אות מפעל חיים לשנת 2023".

פרופ' חזי לוי: ״זוהי זכות גדולה וכבוד גדול עבורי לקבל את אות מפעל חיים. אני מודה על הבחירה בי, נרגש מההערכה ומוקיר את כל מי שתמך בי לאורך הדרך. אני מקדיש את הפרס הזה למשפחתי ולצוות המסור של המרכז הרפואי ברזילי, שאיתו אני זוכה לחולל שינוי משמעותי בחיי רבים כל כך".

29.05.2024
'
--:--
--:--
שגיאה בטעינת מדיה: לא ניתן היה לנגן את השידור.