צילום: הפועל "מחסני השוק" באר שבע

אליניב ברדה בראיון: "אנחנו יודעים שהכדורגל שלנו הוא לא מספיק טוב"

המנהל המקצועי של הפועל באר שבע בראיון לתוכנית הספורט לפני המפגש מחר בזאפה עם האוהדים: "בנינו קבוצה חדשה, אנחנו צריכים זמן כדי לייצר חיבור"

"המפגש הזה תוכנן כבר שלושה חודשים אחורה מאז הכניסה של גיא פרימור לתפקיד. הוא רוצה להכיר את האוהדים ואין שום קשר למה שקרה בשבועות האחרונים. היה לנו מנכ"ל אדיר לפניו את אסי רחמים וזאת הזדמנות טובה גם לגיא לפגוש את האוהדים".

למה רוני לוי לא מוזמן למפגש הזה?

"הוא מתעסק במפגש מול קריית שמונה וגם בהמשך רוני לוי ישתתף בממשקים כאלה ואחרים עם האוהדים".

אתה מודע לחיכוך שיש בין הקהל לבין רוני לוי.

"הגענו למסקנה שצריכים לבנות קבוצה חדשה והחלפנו בין 14-15 שחקנים וכשעשינו את זה הביקורת הייתה ותמיד טענו שזה לא הצליח בשום מקום בעולם. הצלחנו בזמן מאוד קצר לייצר קבוצה מנצחת. אנחנו יודעים שהכדורגל שאנחנו מציגים הוא לא מספיק טוב".

בסוף היכולת הזאת לא תספיק.

"אני מסכים. אנחנו צריכים זמן כדי לייצר את אותו חיבור. בזמן שאנחנו עושים את ההתאמות אנחנו נמצאים במקום טוב בליגה. לעשות את התיקונים הרבה יותר קל לעשות אחרי ניצחונות".

אתה מרוצה מהזרים של הפועל באר שבע?

"אני מדבר ממקום של שחקן שהיה זר בבלגיה וזה כל כך לא פשוט להגיע למדינה זרה וגם לי לקח זמן וגם אני עברתי משברים ולכן צריך המון סבלנות".

איך אתה מרגיש בתפקיד החדש?

"זה תפקיד מאוד מאתגר ואני עוד אלמד אותו תוך כדי תנועה אבל לעשות שינוי כזה גדול וכולם אמרו לי שאנחנו עושים טעות, הכדורגל לא מספיק אבל אנחנו ממקום שהוא די טוב".

16.11.2021
'
--:--
--:--
שגיאה בטעינת מדיה: לא ניתן היה לנגן את השידור.