צה"ל איתר את גופתו של דולב יהוד מניר עוז שנרצח ב-7.10

לאחר חקירה מאומצת של יחידת אית״ן בשיתוף אנתרופולוגים ולאחר זיהוי מדעי אותרה הגופה של יהוד שנרצח בשבת השחורה

מאת: דביר ידעי

אותרה גופתו של דולב יהוד ז״ל בקיבוץ ניר עוז, זאת לאחר חקירה מאומצת של יחידת אית״ן בשיתוף אנתרופולוגים ולאחר זיהוי מדעי. דולב, בן 35 מניר עוז, היה חובש איחוד הצלה ומד״א ויצא בשבת השחורה לטפל בפצועים ולהציל חיים.

דולב יהוד. יהי זכרו ברוך

הוא נרצח בשטח ניר עוז ב-7 באוקטובר, וכבר בימים הראשונים של המלחמה גופתו אותרה בשטחי הקיבוץ, אך לא היה ידוע שמדובר בדולב ז״ל. במהלך כל המלחמה ההערכה הייתה שהוא נחטף לרצועה, אך לא התקבל כל מידע ודאי שמאמת שהוא אכן חטוף בידי חמאס.

בשלב מסוים, עלה חשד שייתכן שהוא לא נחטף ונרצח בשטח ישראל - וכך התחברו הנקודות והגיעו למסקנה שהגופה שאותרה בניר עוז היא גופתו של דולב ז״ל. בדיקות דנ״א אימתו באופן ודאי שאכן מדובר בו. הלוויתו צפויה להתקיים מחר.

דולב יהוד ז״ל הותיר אחריו אישה ו-4 ילדים, אחד מהם נולד במהלך המלחמה לאחר הירצחו. אחותו ארבל עדיין חטופה בשבי חמאס. יהי זכרו ברוך.

ממועצה אזורית אשכול נמסר: "בשברון לב קיבלנו את הבשורה הקשה על הירצחו של דולב יהוד ז״ל מניר עוז בשבעה באוקטובר ואיתור גופתו בשטח הקיבוץ. דולב בן 35, דור שלישי בניר עוז, היה איש משפחה וחבר מסור ואהוב במיוחד על כל קרוביו. אוהב אדם שניחן בחוש הומור משובח לצד רצינות יוצאת דופן בכל משימה שלקח על עצמו, בעבודתו, למען קהילתו וכמתנדב. יחד עם משפחת יהוד וקהילת ניר עוז ייחלנו והתפללנו לסוף אחר. אנו כואבים ומשתתפים בצער הכבד מנשוא של משפחת יהוד ושל קהילת ניר עוז".

03.06.2024
'
--:--
--:--
שגיאה בטעינת מדיה: לא ניתן היה לנגן את השידור.