צילום: כב"ה צפון

יו"ר מושב מרגליות, איתן דוידי: "הצפון בוער כבר שמונה חודשים"

רקטות שנורו לצפון גרמו למספר שריפות שמשתוללות בצפון מאתמול, 11 בני אדם נפצעו קל ותושבים פונו מבתיהם מחשש להתפשטות האש. איתן דוידי, יו"ר מושב מרגליות, זעק בראיון הבוקר "שרי הממשלה לא שמים עלינו שום דבר, מצפצפים על תושבי הצפון"

"הצפון בוער כבר 8 חודשים, גובה הלהבות אתמול שלא יפחידו אף אחד, זאת לא הבעיה שלנו. אנחנו יודעים שבסוף נכבה את השריפות האלה. השריפה הגדולה היא שכבר 8 חודשים יורים בנו ופוגעים בנו. אתמול הם פגעו לנו בתשתיות חשמל ובתשתיות תקשורת ובגלל השריפה אין לנו חשמל במושב, אין לו טלוויזיה וטלפונים. ירדתי מהמושב לעמק כדי לדבר איתכם. אין לנו תקשורת בכלל, מושב מרגליות מנותק לגמרי"

עוד אמר "שרי הממשלה לא שמים עלינו שום דבר, מצפצפים על תושבי הצפון. אמרתי תמיד שדין מרגליות אמור להיות כדין תל אביב. כמובן אני אומר כל הזמן שאם חלילה, חלילה ואני לא מאחל, יהיה טיל שיהרוג 20-30 אנשים אז מדינת ישראל תתעורר ותעשה מעשה בלבנון, או לחילופין אם הטילים יגיעו לתל אביב, כי באזור של תל אביב אסור לפגוע וזה חציית קו אדום. אני לא מבין למה מושב מרגליות זה לא קו אדום של מדינת ישראל?! תושבי מרגליות שווים פחות מתושבי תל אביב?! זה מרתיח אותי הדבר הזה. זה דברים שאנחנו לא יכולים לסבול אותם ולא יכולים להשלים איתם. יש מלחמה בצפון!!!" 

04.06.2024
'
--:--
--:--
שגיאה בטעינת מדיה: לא ניתן היה לנגן את השידור.