ח"כ אלמוג כהן: "אני שם דגל אדום ואומר 'הגזמתם', אני לא חלק מההצבעות בכנסת"

ראיון הבוקר עם ח"כ אלמוג כהן (עוצמה יהודית), על ההודעה שלו ליו"ר הקואליציה כי הוא לא יגיע להצבעות בעקבות אי-מתן פיצויים לתושבי אופקים ודעתו על התנהלות הממשלה "אם זה היה תלוי בי לפני 6 חודשים הממשלה הזו הייתה מתפרקת כבר"

על הצעדים שהוא נוקט כדי להביא לפיצויים לתושבי אופקים "אני בסוף אינני יו"ר הסיעה, אינני חבר ממשלה. אני מחוקק. חלק מתפקידי הפרלמנטרים הם לפקח על הליכים. ופה אני מרים דגל אדום ואומר 'הגזמתם', אני לא חלק מההצבעות בכנסת. ואני אומר לך את זה בפה מלא. לא משנה מה יהיה החקיקה וכמה יצטרכו אותי וכמה יקראו לי. אני מגיע לירושלים רק בכדי לקבל מתווה פיצוי לתושבי אופקים. כי האנשים פה באותו הבוקר יצאו פה להציל חיים כנגד כל הסיכויים, מגיע להם לפחות, המינימום זה שהמדינה תגיד להם תודה, תודה שעזרתם, תודה שהקרבתם את חייכם למען כל אזרחי ישראל"

עוד הוסיף "זאת לא קפריזה שקמה לי מחר בבוקר. אני קרוב לחצי שנה עוסק בזה ופשוט כלום. תושבי אופקים נזרקו מתחת לגלגלים ואף אחד לא מתעורר ואומר 'מה קורה פה?!'. שבוע שעבר תושב אופקים בן 36, נשוי עם שלושה ילדים, תושב מישור הגפן, קיבל דום לב. בעלה של רחל חודשיים אחרי האירוע, נפטר. ילדים נופלים לסמים, לרחוב."

04.06.2024
'
--:--
--:--
שגיאה בטעינת מדיה: לא ניתן היה לנגן את השידור.