חיה גולן ז"ל הובאה למנוחות: "היא הייתה הקול שלנו, נזכור אותך בצורה הכי טובה, יפה וחיננית"

הקול של הדרום נדם: שדרנית רדיו דרום והעיתונאית חיה גולן הובאה למנוחת עולמים

מאות בני אדם ליוו היום (שני) את שדרנית רדיו דרום והעיתונאית חיה גולן שנפטרה בשבת בדרכה האחרונה, ביניהם הגיעו גם ראש עיריית באר שבע רוביק דנילוביץ', חבריה מרדיו דרום בהובלת המנכ"לית לילך נגיד, בני משפחה וחברים רבים. 

ראש העירייה ספד לה: "חיה הייתה הקול שלנו, של רדיו דרום. אין תושב בעיר הזאת שאין לו סיפור או רגע מרגש במפגש עם חיה גולן. היא תמיד הייתה מאירת פנים ומלאת תאווה לחיים. החיים זה היא, חיה סימלה כל דבר טוב. תמיד נמצאת בכל אירוע תרבותי וקולינרי, חיה תמיד הייתה תוססת ושוקקת, סמל ומגדלור מואר. תמיד לבושה כמו שצריך ומביאה את המילה הנכונה והמשפט הנכון. היא הייתה טוטאלית בחייה, היא כל כך אהבה את העיר וזה קשה ועצוב לכולנו".

רוביק דנילוביץ' בדברי ההספד לחיה גולן ז"ל

חברתה של חיה גולן שיתפה: "היית שותפה לפרויקטים מדהימים וזכינו שהצטרפת לחבורת הזמר והשתלבת בצורה יוצאת מהכלל ואני לא מפסיקה לשאול למה זה נגמר. נזכור אותך בצורה הכי טובה, יפה וחיננית"

גם מנכ"לית רדיו דרום לילך נגיד שעבדה עם חיה גולן ז"ל במשך שנים ארוכות ספדה לה: "חיה בסבבה, קשה לכתוב על חיה גולן בזמן עבר. כשחושבים על חיה - חושבים על שמחת חיים , אופטימיות ואנרגיות טובות. היכרתי את חיה כשעבדנו בעיתון 'כל בי '- היא היתה כתבת תרבות וחברה ואחר כך עורכת העיתון . היא היתה אשת חברה מוכרת וידועה שהגיעה בכל יום ובכל שעה לכל אירוע ופעילות בדרום".

נגיד המשיכה: "כשרדיו דרום החל לפעול ב 1996- חיה החלה לשדר - מאז ועד היום- את תוכניתה המצליחה - חיה בסבבה כבר 28 שנים ! חיה ידעה להתחבר לכולם - היא שימחה, ריגשה , הפתיעה את המאזינים ועשתה הרבה מעשים טובים. חיה אהבה את החיים – את הבילויים ההופעות ההצגות ,הטעמים והריחות. היא היתה אשת אשכולות: בנוסף להיותה שדרנית ועיתונאית היתה מורה לתיאטרון ואמנות ,שרה בערבי שירה בציבור, והרחיבה את השכלתה כל הזמן בחוגים וסדנאות. נתגעגע אליה מאוד - לחיוך שלה ,לקול שלה ולרעיונות שלה. מאז ההודעה - אנו מקבלים מאות פניות מרגשות לרדיו – ממאזינים ומאזינות על כך שחיה היתה משמעותית עבורם. משפחת רדיו דרום כואבת נוכח הבשורה ומשתתפת בצערה הכבד של המשפחה. יהי זיכרה ברוך".

10.06.2024
'
--:--
--:--
שגיאה בטעינת מדיה: לא ניתן היה לנגן את השידור.