צילומים: הפועל "מחסני השוק" ב"ש ודוברות אשדוד

יתחילו ברגל ימין? הפועל ב"ש ו-מ.ס. אשדוד ישחקו הערב במסגרת אירופית

הקבוצה של רוני לוי תתארח אצל ארדה בבולגריה עם אריאל הרוש שיערוך בכורה מחודשת. חניכיו של רן בן שמעון ייצאו לקרב מול קראבח בהרכב חסר

בהפועל באר שבע סיימו את ההכנות לקראת המשחק הערב (21:00, שידור ברדיו דרום) נגד ארדה קרדז'אלי. רוני לוי הזהיר את חניכיו בעיקר מהתקפות המתפרצות של הבולגרים, כאשר בתדרוך הוידאו ביקש משחקני האגפים לגלות אחריות עליונה. 

מאמן הקבוצה רוני לוי ימשיך עם מרבית ההרכב שפתח נגד מ.ס. אשדוד בגביע הטוטו. השינוי היחידי הוא אריאל הרוש על חשבונו של עומרי גלזר. כזכור, הרוש לא נכלל בסגל המשחק נגד אשדוד בגלל שהשחרור הבינלאומי שלו מהירנביין הגיע באיחור של שעה. דוד קלטינס אמור לפתוח בתור המגן השמאלי אחרי שעשה עבודה טובה מאוד נגד אשדוד.

בינתיים, הישג גדול לאלונה ברקת. קצת יותר מחודש מאז שנפתחה מכירת המנויים לעונת 21/22, למעלה מ-10,000 מנויים נמכרו ובקצב הזה כל המנויים למשחקי העונה הקרובה ייחטפו. רק אתמול אחר הצהריים נפתחה מכירה לקהל הרחב וכל אותם אוהדים שחיכו בסבלנות הסתערו וזה מבטיח עונה מסקרנת וחמה באצטדיון טוטו טרנר.

גם באשדוד קיימת דריכות גדולה לקראת המשחק הראשון בזירה האירופית מזה 16 שנה. במועדון אפשר לחוש מרגע הנחיתה באזרבייגאן את מדד ההתרגשות לקראת המפגש הראשון הערב (חמישי, 19:00) נגד קארבאח אגדם. באשדוד מכבדים מאוד את המארחת והתרשמו מהאירוח לו זכו, כשגם המאמן רן בן שמעון לא הסתיר את המחמאות שלו לכדורגל המקומי.

בן שמעון ערך אמש את האימון המסכם במזג אוויר שהיה הרבה יותר נוח משעות הבוקר והצהריים החמות יחסית. בן שמעון לא תרגל הרכב, אבל יערוך מספר שינויים לעומת ה-11 שפתחו נגד ב"ש בגביע הטוטו. גיל כהן ימשיך כנראה בתור בלם לצד צבטקוביץ, אחרי שאוואני כזכור פצוע. טום בן זקן יפתח בעמדת המגן ואילו אבו עאקל שהיה טוב נגד באר שבע ימשיך. פהאד באיו לא בכושר משחק מלא והוא צפוי לפתוח בספסל, כאשר חמזה מוואסי ונאיף בזיע מתחרים על מקום אחד.

22.07.2021
'
--:--
--:--
שגיאה בטעינת מדיה: לא ניתן היה לנגן את השידור.