צילום: הפועל "מחסני השוק" באר שבע

הפועל ב"ש: רמזי ספורי יחזור להרכב מול הפועל חיפה

הקשר שנעדר בגלל כרטיסים צהובים מול הפועל ת"א יחזור ל-11 של רוני לוי, גורדנה, פטרוצ'י ותומר יוספי נאבקים על מקום אחד בקישור

אחרי הניצחון החשוב על הפועל תל אביב ביום רביעי האחרון, הפועל באר שבע לא רוצה לעצור. החבורה של רוני לוי תפגוש מחר (שני, 20:15) את הפועל חיפה ואלישע לוי, שמגיעים להתמודדות כאובים בעקבות התבוסה בדרבי למכבי חיפה.

מאמן הפועל באר שבע רוני לוי ביקש מהשחקנים להמשיך בקו השיפור מהמשחק נגד קריית שמונה ונתן את הדגשים לשיפור אחרי הניצחון נגד הפועל תל אביב. לוי הדגיש בפני השחקנים את החשיבות של התרומה המקצועית מהספסל ונתן כדוגמא את השחקנים שנכנסו במחצית השנייה נגד הפועל תל אביב.

אחד מהם, רועי גורדנה, תורגל היום באימון המסכם והוא מתחרה חזק יחד עם דוידה פטרוצ'י ותומר יוספי, שקיבל את הקרדיט ביום רביעי על מקום אחד בקישור. רוני לוי לא מתכנן יותר מדי שינויים לעומת ההרכב האחרון, אבל עוד התלבטות שיש למאמן היא בעמדת החלוץ הנוסף, בין איתי שכטר ליוג'ין אנסה.

בבאר שבע ימשיכו להיעדר חאתם עבד אלחמיד ואור דדיה. הבלם עדיין לא חזר להתאמן עם חבריו, אבל המגן מתקרב לקראת חזרה. דדיה ערך היום סיבובי ריצה יחד עם מאמן הכושר אודי בן שמחון, מה שאומר שדנילו אספרייה ימשיך בתור שחקן הכנף במערך. מי שיחזור ל-11 מעונש הרחקה הוא הקשר והמוציא לפועל של רוני לוי, רמזי ספורי.

05.12.2021
'
--:--
--:--
שגיאה בטעינת מדיה: לא ניתן היה לנגן את השידור.