צילום: הפועל "מחסני השוק" באר שבע

אלחמיד, רוקאביצה ויחזקאל צפויים לפתוח הערב מול מכבי חיפה

הבלם שהתנצל ייפתח בעמדת המגן השמאלי, החלוץ האוסטרלי החלים מפציעה ולמעט לופס יעמוד לרשותו של רוני לוי הרכב מלא למשחק העונה

הכל מוכן למשחק העונה. הפועל באר שבע שאיבדה את המקום הראשון בשבוע שעבר תנסה לחזור אליו כשתארח הערב (20:30) את מכבי חיפה. רדיו דרום בערב שידורים מיוחד כבר החל מהשעה 18:00 שיכלול את תכנית הספורט, שידור של המשחק עצמו וכמובן תכנית הסיכום "קול היציע".

המאמן רוני לוי גיבש את ההרכב כשעומרי גלזר יחזור לשער במקומו של אריאל הרוש שפתח במשחק הגביע בנתניה. מיגל ויטור, איאד אבו עביד ואיתן טיבי צפויים לפתוח במרכז ההגנה, בעוד דנילו אספרייה יהיה הקיצוני הימני וחאתם עבד אלחמיד שהתנצל על כך שנטש את האימון ייפתח כקיצוני השמאלי במקום הלדר לופס שחולה בקורונה. 

בקישור ייפתחו מריאנו באריירו, דוידה פטרוצ'י ורמזי ספורי ובחוד ניקיטה רוקאביצה שהחלים מפציעה ישחק מול האקסית יחד עם שגיב יחזקאל. אצטדיון טוטו טרנר צפוי להיות מלא עד אפס מקום. 

המאמן רוני אמר: “אנחנו משחקים בבית שלנו מול הקהל שלנו, מתכוננים בשיא הרצינות ונעשה הכל כדי לשמח את הקהל שלנו. יש לנו הרבה שחקנים מנוסים שעשו משהו בכדורגל, הקבוצה מאוד מנוסה. אנחנו מבינים את גודל המעמד ואת החשיבות של המשחק, אני שמח שיש בעיר תחושה טובה והקהל צמא לראות את המשחק ורוצה לראות תוצאה טובה, נעשה הכל כדי שהקהל ישמח”.

17.01.2022
'
--:--
--:--
שגיאה בטעינת מדיה: לא ניתן היה לנגן את השידור.